Bacakları uzun göstermek için nasıl giyinmeli uzun mu yoksa kısa etek mi?

Bacakları uzun göstermek için nasıl kıyafetler giyinmeli? Uzun veya kısa olmayı seçmek bizim elimizde değil! Ancak görünmek bizim elimizde! İşte 6 yolu...

Bacakları uzun göstermek için nasıl giyinmeli uzun mu yoksa kısa etek mi?

Kısa veya uzun olmak bizim elimizde değil. Ancak bacakları uzun göstermek bizim elimizde! Bacakları olduğundan daha uzun göstermek için göz yanılgısı yapabileceğiniz kıyafetler seçebilirsiniz. Bacakları daha uzun göstermek için nasıl giyinmeli? Bacakları uzun göstermek için hangi kıyafetleri almalı? İşte merak edilen tüm soruların yanıtını elmaelma.com olarak bir araya getirdik!

ASİMETRİK KESİMLİ ELBİSELERE DOLABINIZDA YER AÇIN!

Asimetrik kesimli elbiseler veya elbiseler bacaklarınızı olduğunda daha uzun göstermesine yardımcı olur. Asimetrik kıyafetleri seçerken dikkat etmeniz gereken nokta kesimlerinin vücut yapınıza uygun olmasıdır.

UZUN MU YOKSA KISA ETEK Mİ?

Kadınlar arasında bir çok tarşıtmaya konu olan 'uzun etek mi yoksa kısa etek mi?' sorusunun yanıtını sizin yerinize her ikisi olarak cevaplandırıyoruz. Kısa etek giymeyi sevenler için mini asimetrik veya dizin hemen altında biten etekleri tercih edebilir, uzun etek giymek isteyenler için de maksi elbiseleri veya maksi modelleri tercih edebilirsiniz! Ancak uzun elbise veya etekleri tercih ederken yerlerde sürünmemesine özen göstermeniz gerekiyor. 

YIRTMAÇ NE KADAR DEĞİŞTİREBİLİR?

Bacak boyunuzu uzun göstermek için özel günlerde derin yırtmaçdan yardım alabilirsiniz. Ancak derin yırtmaç kullanırken dikkat etmeniz gereken şey şu ki kullandığınız kıyafet veya eteğin kumaşı hafif ve ince olmalı. 

NASIL PANTOLON GİYİNMELİ?

Günlük hayatta en çok tercih ettiğimiz kıyafet komvbinlerinde tişört ve pantolon bulunuyor. Bacaklarınızı daha uzun göstermek için tişörtünüzü pantalonunuzun içine sokabilirsiniz. Bu giyin aynı zamanda belinizinde daha ince görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Bacaklarınızı m-pantolon ile daha ince göstermenin bir diğer yöntemi de çizgili pantalonlarda saklı. Çizgili pantolonları günlük hayatta istediğiniz gibi giyinebilirsiniz.

Yorumlar