Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika hayatını kaybettiği trafik kazasında detaylar ortaya çıktı!

Usta oyuncu Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika trafik kazasında hayatını kaybetti. Kahreden kazanın detayları ortaya çıktı! İzmir'e gelmek istediği uçağı kaçırdı!

Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika hayatını kaybettiği trafik kazasında detaylar ortaya çıktı!

Usta oyuncu Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika, trafik kazasında hayatını kaybetti. Kahreden kazanın detaylarında İzmir'e gelmek için yetişmeye çalıştığı uçağı kaçırdığı ve araçla yoluna devam ettiği ortaya çıktı. Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın içerisinde bulunduğu araç 18.30 sıralarında İzmir-Çeşme Otoyolu istihkam Eğitim ve Merkez Komutanlığı yakınlarında kaza yaptı. Zafer Çika'nın dün sabah saatlerinde İzmir'e gitmek istediği uçağı kaçırdığı ortaya çıktı.

ŞARAMPOLE YUVARLANDI

Kaza, 18.30 sıralarında İzmir- Çeşme Otoyolu İstihkam Eğitim ve Merkez Komutanlığı yakınlarında meydana geldi. İzmir'e geldikten sonra Muammer Renda yönetimindeki 35 S 7580 plakalı Pick-Up ile Çeşme'ye gitmek üzere yola çıktı.

YAĞIŞ NEDENİYLE YOLLAR KAYGANDI!

Yağış nedeni ile yolların kaygan bir zemin oluşturması kazaya zemin hazırladı. Araç kayganlaşan yolda sürücünün hakimiyetini kaybetmesi sonucu kontrolden çıkarak bariyerlere çarparak şarampole yuvarlandı.

EMNİYET KEMERİ TAKILI OLMADIĞI İÇİN ARAÇTAN FIRLADI

Usta oyuncunun eşi Zafer Çika, sürücünün yan kontuğunda oturduğu ancak emniyet kemeri takılı olmadığı için ön camdan fırladığı olay yerine gelen ekipler tarafından belirlendi. İtfaiye ekiplerinin de yardımıyla karayoluna çıkartılan yaralılara ilk müdahale buradaki sağlık ekibi tarafından yapıldı.

demet akbağın eşi zafer çikanın hayatını kaybettiği kazanın detayları ortaya çıktı

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Durumu ağır olduğu öğrenilen Çika ile Renda, ardından ambulanslarla dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Durumu ağır olan ve hastaneye kaldırılan Zafer Çıka, gece saatlerinde hayatını kaybetti.

 

Yorumlar