Deri taytı temizlemenin yöntemlerini bulduk yırtmadan temizlemek için...

Son dönemlerin en popüler kıyafetlerinden biri deri taytı temizlemenin en kolay ve pratik yollarını bir araya getirdik!

Deri taytı temizlemenin yöntemlerini bulduk yırtmadan temizlemek için...

Kombin önerileri arasında son dönemlerde sıkça gördüğümüz deri tayt aslında kullanımı en zor parçalardan biridir. Her ne kadar kullanımı zor olsada görünümü ile ağızları açıkta bırakan deri taytın hem ömrünü uzatmak hem de temizliğini kolay bir şekilde yapmak için elmaelma.com olarak bir araya getirdik. Deri taytlarınızı temizlerken yırtmamak veya yıpratmadan temizliğini yapmak için sizin için bir araya getirdiğimiz deri taytı temizleme yöntemlerine göz atmaya ne dersiniz? İşte deri taytlarınızı pratik bir şekilde temizlemenin en kolay yöntemleri!

Deri taytların kullanımı her ne kadar sadece özel günlerde kullanılan bir parça gibi görünse de son dönemlerde günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız parçalar arasına girdi. Deri taytın üzerine basic bir beyaz tshirt ile hem spor hem de özel bir yere giderken kullanabiliyoruz. Ancak gündelik hayatta sıklıkla tercih ettiğimiz deri tayt bakımına önem vermediğimiz taktirde yırtılması ve yıpranması mümkün. İşte bu yüzden deri taytların ömrünü uzatmak ve temizlemek için sizin için bazı önerileri bir araya getirdik!

Deri Tayt Nasıl Temizlenir?

İlk olarak deri taytınızı yırtmamak ve yıpratmamak için üzeri yumuşak bir fıça veya sünger ile temizlemek olacaktır. Temizlemede 1 çay kaşığı kadar şampuanı yaklaşık 2 su bardağı kadar su ile karıştırdıktan sonra yumuşak süngeri veya bezi batırdıktan sonra bastırmadan lekeli olan kısımların üzerinden geçerek lekerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Durulama İşleminde Ters Çevirin!

Deri taytınızı durularken ılık suda temizleyebilirsiniz. Ancak taytı arındırmadan önce taytınızı ters çevirin daha sonra köpük kalmayana kadar ve temizlendiğinden emin olana kadar ılık sudan geçirin. Deri tayı kuruturken dikkat etmeniz gereken en önemli adım ise güneşe koyup kurutmamaktır. Deri taytınızın çatlamasını önlemek için deri jeli veya koruyucu krem kullanabilirsiniz.

Yorumlar