Ahmet Kural'ın son hali şaşırttı kilo aldı göbek yaptı!

Ahmet Kural'ın kilolu hali şaşırttı eski fit görünümünden artık eser kalmadı yaz mevsimi adlı paylaştığı fotoğraf dikkat çekti!

Ahmet Kural'ın son hali şaşırttı kilo aldı göbek yaptı!

Ahmet Kural aldığı kilolarla hayranlarını bu sefer şaşırttı! Rol aldığı karakterlerin görünümüne göre role giren Kural akıllara yeni film projesi olup olmadığını getirdi. Sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla aldığı kilolarla göbek yapan Ahmet Kural'ın artık eski kaslı halinden eser yok! Çoğunlukla fit görünümü ile dikkat çeken Ahmet Kural bu sefer hayranlarının karşısına kilo almış bir şekilde çıktı! Aldığı kilolarla dikkat çeken Ahmet Kural bu kez salmış göbekle fotoğraf paylaştı!

Ahmet Kural'ın Kilolu Hali Dikkat Çekti!

Son dönemlerde eski şarkıcı sevgilisi Sıla'ya şiddet uyguladığı gerekçesi ile yargılanan Ahmet Kural aldığı kilolarla dikkat çekti! Ünlü oyuncunun yeni bir film için kilo aldığı ve karakterle bütünleşmek için kolları sıvadı! Ahmet Kural yeni filmi Baba Parası için kilo aldığı öğrenildi. Göbekli hali ile fotoğraf paylaşan Ahmet Kural'ın son hali hayranlarının dikkatinden kaçmadı! İşte yakışıklı oyuncu Ahmet Kural'ın göbekli o hali...

ahmet kural son hali olay oldu

 

Yorumlar