Hapis cezası alan Pucca'nın kitabı çok satanlar listesinden kaldırıldı!

Uyuşturucu kullanmaya özendirme suçundan hapis cezası alan Pucca'nın yeni çıkan kitabı çok satanlardan kaldırıldı!

Hapis cezası alan Pucca'nın kitabı çok satanlar listesinden kaldırıldı!

Escobar tweeti ile uyuşturucuya özendirmekten hapis cezası alan Pucca'nın imza günü iptal edildi. Uyuşturucuya özendirme suçundan iyi halden 5 yıl 10 ay hapis cezası alan Pucca lakabı ile bilinen Selen Pınar Işık hapis cezasını aldığını sosyal medya hesabından gözyaşları içerisinde video çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Selen Pınar Işık'ın ünlü bir kitabevinin imza gününü iptal ettiğini duyurdu. Geçtiğimiz gün hapis cezası ile derinden sarsılan Pucca imza günün iptal edilmesinin ardından Pucca'nın ismini internet sitesi çok satanlar listesinden de çıkarttı.

Sosyal medya Pucca adlı lakabıyla bilinen Selen Pınar Işık 'uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendirme'' suçundan 5 yıl 10 ay hapis cezası aldı aynı zamanda 66 bin 666 lira para cezasına çarptırıldı. 

 

BİR ŞOK DA KİTAP MAĞAZASINDAN GELDİ
Pucca adıyla tanınan ve sosyal medyada binlerce takipçisi yazar Pınar Karagöz, Pablo Escobar ile ilgili attığı bir tweet nedeniyle uyuşturucuya özendirdiği öne sürülerek 5 yıl 10 ay hapis ve para cezasına çarptırıldı. Bu kararın ardından sosyal medya hesabından ağlayarak "Ben size ne yaptım" diyerek karara isyan eden Pucca'ya bir şok da ünlü kitap mağazasından geldi.

Yorumlar