Cinsel ilişkiye girerek hafızanız silinebilir dikkat bol bol elma yiyin!

Cinsel ilişkiye girerken hafızanız dilinebilir dikkat bunun için cinsel ilişkiye girerken dikkat edilmesi gerekenleri bir araya getirdik!

Cinsel ilişkiye girerek hafızanız silinebilir dikkat bol bol elma yiyin!

Cinsellik kadın ve erkek arasında bir çok bağı oluşturmasının yanında ilginç bir konulara imza atabiliyor. Cinsel ilişkiye girerken hafızanız dilinebilir veya hiç beklemediğiniz bir durmla karşı karşıya kalabilirsiniz! Elmaelma.com olarak cinsel ilişki hakkında tuhaf karşılayacağınız ilginç konuları bir araya getirdik! İşte Cinsel ilişki hakkında bilinmesi gerekenler!

Hafızanızı Kaybedebilirsiniz!

-2011 senesinde cinseli ilişki esnasında yok atrık denen bir olay yaşandı. Bir kadın kocası ile ilişkiye grdikten sonra hafızasını kaybetti ve son 24 saatte yaşadıklarını unuttu. Apar topar hastaneye kaldırılan kadın yaşadıklarını hatırlayamadı ve soluğu hastanede almak zorunda kaldı. Yani cinsel ilişki hafızanızı geçici olarak silebilir dikkat!

Elma Yiyin!

-Partnerinizle veya eşinizle cinsel ilişkinizi daha da kaliteli hale getirmek istiyorsanız günde en az bir kere elma tüketmeye özen gösterin! Yapılan araştırmalara göre 731 kişinin katıldığı bir araştırmaya göre elma yiyen ve yemeyen katılımcıların cinsel hayatı incelendi ve yapılan araştırma sonucunda elma yiyenlerin elma yemeyenlere oranla cinsel ilişkilerinin çok daha kaliteli olduğu ortaya çıktı.

Yorumlar