Şeyma Subaşı kızı Melisa ile bikinili fotoğrafı eleştiri yağmuruna tutuldu!

Şeyma Subaşı kızı Melisa'ya bikini giydirip beraber çekildiği fotoğrafı Intagram'dan paylaştı eleştiri yağmuruna tutuldu!

Şeyma Subaşı kızı Melisa ile bikinili fotoğrafı eleştiri yağmuruna tutuldu!

Şeyma Subaşı kızı Melisa'ya bikini giydirip sosyal medya hesabından paylaşınca kısa sürede eleştirilerin ardı arkası kesilmedi. Kızı ile beraber kayalıkların arkasında fotoğraf çektiren Şeyma Subaşı fotoğrafı sosyal medya hesabında takipçilerinin beğenisine sundu. Ancak kısa sürede fotoğrafa binlerce eleştiri yorumu yapıldı. Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı'dan olan kızı Melisa ile çektirdiği bikinili fotoğrafı çok fazla tepki topladı.

Tv8 Kanalının sahibi Acun Ilıcalı'dan geçtiğimiz yıl boşanan Şeyma Subaşı kızı Melisa ile beraber verdikleri bikinili pozu yayınlayınca takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. 

''Hiç Doğru Değil!''

Son olarak çıkardığı 'Sadece Şeyma' kitabı ile gündem olan Şeyma Subaşı kızı Melisa'ya bikini giydirip berbaer verdikleri pozu sosyal medya hesabından paylaşınca çok sayıda eleştirildi. Subaşı'nın bazı takipçileri anne kız verdikleri pozu beğenirken çok sayıda takipçisi tarafından da eleştirildi. Subaı'nın bir takipçisi, ''Kızınızın mayolu veya bikinili resimlerinizi paylaşmak hiç doğru değil daha çok küçük lütfen bu konuda biraz duyarlı olun'' yorumunu yaptı. 

şeyma subaşı melisa ılıcalı bikinili fotoğrafına eleştiri yağmuru

Yorumlar