Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan ile aşka geldi fotoğraf paylaştı!

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ kendisinden 9 yaş küçük eşi Yağmur Atacan ile aşka geldi beraber fotoğraf paylaşıp aşkını ilan etti!

Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan ile aşka geldi fotoğraf paylaştı!

Son dönemlerde sosyal medya hesabında yaptığı fotoğraflar ve takipçilerine verdiği yanıtlarla sık sık gündeme gelen Pınar Altuğ kendisinden 9 yaş küçük sevgilisi Yağmur Atacan ile fotoğraf paylaşıp aşkını ilan etti! Eskiden oyunculuk yapan Yağmur Atacan ile arasındaki 9 yaş fark olmasıyla ilgili gelen eleştirilere verdiği sert yanıtlarla olay olan Pınar Altuğ bu sefer aşka geldi!

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan ile yanyana çekilen fotoğrafını paylaşıp sosyal medya hesabında paylaştı. Gerek eleştirileri ve fotoğraf paylaşımlarıyla sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlüler arasında olan Pınar Altuğ bu sefer aşka geldi! Sosyal medya hesabından eşi ile yan yana çekilen fotoğrafı paylaşıp altına, ''Çoookkk seviyorumdur'' notunu ekledi. 

 

Aşka Geldi!

Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan ile sık sık fotoğraf paylaşımı yapmaya devam ediyor. Kendisine gelen olumsuz eleştirilere tek tek yanıt veren Altuğ bu sefer aşka geldi. Eşine olan sevgisini paylaşan Pınar Altuğ bu sefer düüşman çatlattı.

pınar altuğ yağmur atacan aşka geldi

Yorumlar