Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu siyah dantelli elbisesiyle sınırları zorladı!

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu plajda giydiği siyah dantelli elbisesiyle ağızları açıkta bırakarak tüm sınırları zorladı!

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu siyah dantelli elbisesiyle sınırları zorladı!

Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu kusursuz fiziği ile sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla sık sık adından söz ettiremeye devam ediyor. Son olarak plajda siyah dantelli uzun elbisesi ile boy gösteren Deren Talu'nun fotoğrafı kısa sürede binlerde beğeni aldı. 23 yaşındaki Deren Talu siyah dantelli elbisesi ile takipçilerinden tam not aldı!

Geçtiğimiz günlerde ünlü bir iş insanının oğlu ile aşk yaşadığı iddia edilmişti. Deren Talu çıktığı tatilde çektiği bir fotoğraf ile sevgilisinin fotoğrafını paylaşmıştı. Yaptığı hatayı fark eder etmez kısa sürede silse de sevgili detayı Talu'nun takipçilerinin gözünden kaçmamıştı. 

Tatiline kaldığı yerden devam eden Deren Talu siyah dantelli elbisesi ile kısa sürede tüm dikkatleri üzerinde topladı. Takipçilerinden tam not alan Talu'ya gelen yorumların bir kısmı ise ''Yerli Kendall Jenner'', ''Geleceğin top modeli'' gibi yorumlar yapıldı.

deren talu siyah dantelli elbisesiyle olay oldu

Yorumlar