83 yaşındaki Gönül Yazar yeniden evleniyor daha önce 7 kere evlenip boşanmıştı!

Daha önce 7 kere evlenip boşan Türkiye'de en çok evlenip boşanan ünlüler arasında yer alan Taş Bebek lakaplı 83 yaşındaki Gönül Yazar yeniden evleniyor!

83 yaşındaki Gönül Yazar yeniden evleniyor daha önce 7 kere evlenip boşanmıştı!

Türk Sanat Müziği'nin önemli isimlerinden olan 'Taş Bebek' lakabı ile gönlümüze taht kuran 83 yaşındaki Gönül Yazar yeniden evleniyor! Geçtiğimiz günlerde Kırklarelinde düzenlenen bir festivalde sahne alan Gönül Yazar telli duvaklı gelin olmak istediğini belirtti! Daha önce 7 kere evlenip boşanan Yazar, Türkiye'de en çok evlenip boşanan ünlüler arasında altın harflerle adını yazdırdı. Daha önce Metin Oktay, Özden Çelik gibi isimlerle evlenip boşanan Gönül Yazar'ın ne zaman evleneceği merak konusu oldu!

Daha önce 7 kere evlenip boşanan Gönül Yazar kalbinde birinin olduğunu ve bir süredir beraber olduklarını açıklamıştı. Türkiye'de evlilik denince akla ilk gelen isimlerden olan Gönül Yazar ''İnşallah yeniden telli duvaklı gelin olurum. Çok istiyorum'' açıklaması ile evlilik sinyallerini verdi.

Gönül Yazar Kimlerle Evlendi?

Türk Sanat Müziği'nin sevilen isimlerinden olan 'Taş Bebek' lakaplı Gönül Yazar daha önce 7 kere evlenip boşandı. 1954 yılında henüz 14 yaşındayken mahkemeyle yaşı 18'e yükseltilip kendisinden yaşça büyük Necdet Yazar ile evlendi. Daha sonra ilk eşinden boşanan Gönül Yazar kendisinden 27 yaş büyük ikinci eşi Bedii Çapa oldu. Ancak 1963 yılında Yeşilçam'ın jönlerinden olan Özden Çelik'e aşık oldu ve üçüncü evliliğini yaptı.  Ünlü sanatçı daha sonra Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Metin Oktay ' la 1964'te evlendi. 'Taş Bebek' 1972'de işadamı Ercan Akın ile gizlice evlenerek herkesi şaşırttı ve sonra yine boşandı. Yazar 1979'da ise kendisinden yaşça çok küçük olan Sinan Birsel ile yeni bir evlilik yaptı. Bu evlilik ise bir yıl sürdü. Son evliliği ise 1997'de Fahrettin Akçınar ile oldu. çift, 7 ay sonra boşandı.

Yorumlar