İrem Derici saplantılı hayranının serbest bırakılmasına ateş püskürdü!

İrem Derici, kendisini taciz eden saplantılı hayranının gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılmasına ateş püskürdü.

İrem Derici saplantılı hayranının serbest bırakılmasına ateş püskürdü!

İrem Derici isyanda! ''Can güvenliğim yok diyerek saplantılı hayranının serbet bırakılmasına ateş püsküren ünlü sanatçı, ''Şaka mısınız ya! Şu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu buna çanak tutanlardır! Yazıklar olsun! Ben 1 haftadır korkular içerisindeyim, can güvenliğim yok, bunu sağlamak için elimden geleni yapsam da atılan bir adım yok! Ben hakkımı tam olarak hangi platformda aramalıyım?'' diyerek saplantılı hayranının dün adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasın ateş püskürdü. Derici'ye 50 metre yakınına yaklaşmasının yasaklandığı hayran ise kuralı ilk günden çiğneyerek şarkıcının evinin önüne gitti. 

SERBEST BIRAKILDIKTAN SONRA İREM'İN EVİNE GİTTİ

Dün öğlen serbest bırakılan ve Derici'ye 50 metre yakınına yaklaşmasının yasaklandığı hayran, kuralı ilk günden çiğneyerek şarkıcının evinin önüne gitti. Saplantılı hayran yaşanan olay sonrası oraya gelen bir muhabirle röpörtaj yaptı ve yakınlardaki bir telde kaldığını söyleyerek herkesi şaşkınlığa uğrattı. 

''YAZIKLAR OLSUN, BEN 1 HAFTADIR KORKULAR İÇERİSİNDEYİM''

Olayla ilgili gece saatlerinde paylaşımlar yapan Derici, şu sözlerle verilen karar tepki gösterdi: "Yani ne diyeyim lanet olsun! Adam salınıyor, o yetmiyor 2 saat önce tekrar evimin oralarda elini kolunu sallaya sallaya gezerken kendisine mikrofon uzatılıyor! Şaka mısınız ya! Şu saatten sonra başıma bir şey gelirse sorumlusu buna çanak tutanlardır! Yazıklar olsun! Ben 1 haftadır korkular içerisindeyim, can güvenliğim yok, bunu sağlamak için elimden geleni yapsam da atılan bir adım yok! Ben hakkımı tam olarak hangi platformda aramalıyım?

SAPLANTILI HAYRANIYLA RÖPORTAJ YAPIP EVİNİ GÖSTERDİLER

Derici öte yandan saplantılı hayran ile röportaj yapılarak kendi oturduğu apartmanın gösterilmesine de "Burası da İrem Derici'nin apartmanı diye apartmanı çekip ana haber bülteninde yayınlamak haneye tecavüz değil de nedir?Bu normal bir şey mi arkadaşlar lütfen soruyorum size" dedi. Şarkıcı İrem Derici'nin paylaşımlarını gören oyuncu Hazal Kaya ise "İnanılır gibi değil" yorumunu yaptı.

ÜNLÜ SANATÇIYA DESTEK MESAJLARI YAĞDI 

Bunun yanı sıra destek mesajlarının yağdığı İrem Derici Twitter'da da 'İremdericiyanındayız' etiketiyle trend listesine girdi.

Yorumlar