Velayet davasını kaybden Şeyma Subaşı'dan ilk açıklama!

Şeyma Subaşı, kızı Melisa'nın kendisinde olan velayetin Acun Ilıcalı'ya verilmesinin ardından açıklama yaparak Melisa'nın kendisinde kalacağını duyurdu.

Velayet davasını kaybden Şeyma Subaşı'dan ilk açıklama!

Geçtiğimiz aylarda tek celsede boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı şimdi de velayet davasını sonuçlandırdılar. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, kızları Melisa'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verilmesi için mahkemeye başvurmuştu. Mahkeme sonuçlandı ve Melisa'nın velayetinin baba Acun Ilıcalı'ya verilmesine karar verildi. Şubası, konu hakkında açıklama yaparak kızı Melisa'nın kendinde kalacağını duyurdu. 

"MELİSA BENİMLE KALACAK"

Kızının velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesiyle ilgili açıklama yapan Şeyma Subaşı: "Kızımız Melisa'nın velayeti babası Acun Ilıcalı Bey'e verilmiştir. Kararı saygıyla karşılıyoruz. Bu noktada önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızımız Melisa'yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz.Kızımız Melisa bu süreçte benimle yaşamaya, babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek.

"MELİSA İÇİN GÖREVLERİMİZİ EKSİKSİZ YERİNE GETİRECEĞİZ"

Biz Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımız Melisa'nın iyiliği için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz."

kızının velayet davasını kaybden şeyma subaşı'dan ilk açıklama!

Yorumlar