Bebek pudrası faydaları saymakla bitmiyor kirpiklerinize bir tutam sürerseniz...

Sivilce sorunlarıya baş etmesinden tutun kirpikleri dolgun göstermesine kadar bir çok faydası olan bebek pudrasının kullanım alanlarını sıraladık!

Bebek pudrası faydaları saymakla bitmiyor kirpiklerinize bir tutam sürerseniz...

Bebeklerin pişik olmaması için cildi yumuşatmasıyla bilinen bebek pudrasını sadece bebekler değil aynı zamanda yetişkinlerde kullanabilir! Yapılan araştırmalara göre bebek pudrasının günlük hayatta pek çok farklı alanda kullanabileceği ve çok amaçlı bir ürün olduğu belirtilmiştir. Özellikle kozmetik dünyasının çok fazla çeşitlilik gösterdiği şu zamanlarda bebek pudrası güzellik bakım ürünü olarak karşımıza çıkıyor. Peki bebek pudrası başka nerde kullanılır? Bebek pudrasının kullanım alanları neler? Aradığınız tüm soruları elmaelma.com'da bulabilirsiniz! 

BEBEK PUDRASI ARTIK ÇOK AMAÇLI KULLANILIYOR!

Bebek pudrası cili yumuşatmasının yanında pek çok farklı alanda da etkilidir. Özellikle teni hassas olanların dikkatini çeken bebek pudrası güzellik alanlarından tutun yağlı saçlara kadar pek çok yardımı bulunmaktadır. Güzellik uzmanları ve dermatologlar tarafından test edilen bebek pudrası güzellik alanında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Sivilce sorunları olanlardan tutun makyaj yaparken kullanabileceğiniz bebek pudrasının faydalarını ve kullanım alanlarını bir araya getirdik!

BEBEK PUDRASI FAYDALARI NELER? BEBEK PUDRASI HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?

- Bebek pudrasının şaşırtan kullanım alanlarında biri de kuru şampuan işlemini görmesidir. Özellikle saçı renkli olanların saçlarında yağlanmaların önüne geçmek için bebek pudrasından yardım alabilirsiniz. Saçlarınıza hafif bebek pudrası döküp elinizle dağıtarak günü kurtarabilirsiniz. 

- Cildi yağlı olanların yaptığı makyajın gün içerisinde parlama yapmaması için fondöteninizi sabitlemek için kullanabilirsiniz. Çeşitli markaların ultra pahalı pudralarını satın almak yerine işte size uygun fiyatlı makyaj sabitleyici pudra!

- Sivilce sorunu olanlar için de alternatif bir yöntem olan bebek pudrası ile cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!

- Cildin bebek gibi pürüssüz görünmesini istiyorsanız cildinize bebek pudrası sürün! Bebek pudrası hem cildinize pürüzssüz bir görünüm sağlar hem de cildinizi yumuşatır!

- Sivilce lekeleriyle başı dertte olanlar için bir diğer seçenek de bebek pudrasıdır. Cildinizdeki lekelerden kurtulmaya yardımcı olan bebek pudrasını haftada 2 kere cildinize sürerek aradaki farkı görebilirsiniz!

- Seyrek kirpiklerinden şikayetçi olanlar için alternatif bir diğer seçenek olan bebek pudrası hem kirpiklerinizi uzatır hemde kirpiklerinizin daha dolgun görünmesini sağlar.

Yorumlar