Diriliş Osman ne zaman başlıyor Engin Altan Düzyatan'dan Diriliş Ertuğrul vedası

Diriliş Osman ne zaman başlıyor? Diriliş Osman kadrosunda yer almayan Engin Altan Düzyatan veda mesajı yayınladı. İşte Düzyatan'ın o mesajı...

Diriliş Osman ne zaman başlıyor Engin Altan Düzyatan'dan Diriliş Ertuğrul vedası

Diriliş Osman için geri sayım başladı. TRT'de 5 sezondur devam eden Diriliş Ertuğrul dizisi bu sezon itibariyle sona erdi. Diriliş Ertuğrul'un devamı niteliğindeki Diriliş Osman dizisi ise Eylül ayında yeni yayın sezonuyla birlikte ekranlara gelecek. Diriliş Osman kadrosunda yer almayacak olan Engin Altan Düzyatan ise izleyicilerine veda etti. 

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, dün akşam yayınlanan 150. bölümüyle ekranlara veda etti.  Engin Altan Düzyatan büyük final öncesi Instagram hesabından izleyicilere, dizi ekibine böyle veda etti:

"İlk set gününden itibaren, çok emek ve özveriyle hazırlanan Metin Günay ' ın kurduğu dünyaya ben ve ekip arkadaşlarım inanarak ve elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak 5 sezon geçirdik. Bu süre içerisinde bizi yalnız Türkiye 'den değil Dünyanın dört bir yanından izleyerek destekleyen tüm seyircimize çok teşekkürler.

Beraber çalıştığım tüm oyuncu arkadaşlarıma, yayıncı kuruluşumuz TRT1'de yapımcımız Mehmet Bozdağ'a teşekkürler. Böyle unutulmaz bir işin içinde olmak, zor şartlarda çalışıp bu işi buralara kadar getirmek kameraman arkadaşlarımdan, set çalışanlarına kadar arkada büyük bir ekibin çalışması sonucu oldu. Emeği geçen herkesle çalışmak benim için büyük zevkti. Yeni projelerde görüşmek üzere."

 

Yorumlar