Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi Zeynep Mayruk kimdir kaç yaşında işte tüm merak edilenler!

Söz dizisinde Yavuz komutanı canlandıran Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi Zeynep Mayruk kimdir? Kaç yaşında? Nereli? İşte tüm merak edilenler elmaelma.com'da

Tolga Sarıtaş'ın sevgilisi Zeynep Mayruk kimdir kaç yaşında işte tüm merak edilenler!

Söz dizisinde Yavuz komutanı canlandıran Tolga Sarıtaş'ın sevgilisinin kim olduğu konusu merak edilen konulardan biriydi. Bir süre önce Sarıtaş'ın gizemli sevgilisinin modacı Zeynep Mayruk olduğu ortaya çıktı. Sarıtaş'ın hayranları bu haber sonrasında Zeynep Mayruk'la ilgili araştırmalar yapmaya başladı. Bu sıralar internette en çok aranan konuları Zeynep Mayruk kimdir? Kaç yaşında? Nereli? gibi sorular oluşturuyor. Elmaelma.com olarak bizde bu soruların yanıtlarını sizler için araştırdık. 

BİRBİRLERİNİ TAKİBE ALMALARI AŞK İDDİALARINI GÜÇLENDİRDİ 

Magazin gündemine bomba gibi düşen aşk hikayelerinden biri de Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk aşkıydı. İkili hakkında ortaya çıkan aşk iddiaları, ikilinin birbirini Instagram'dan takip etmesiyle daha da güçlendi. Söz dizisinin yakışıklı oyuncusu Tolga Sarıtaş'ın hayranları ise gizemli sevgilinin kim olduğunu araştırmaya başladı bile. Peki Zeynep Mayruk kimdir, kaç yaşında ve nereli?  konuyla ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz. 

TOLGA SARITAŞ'IN SEVGİLİSİ ZEYNEP MAYRUK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA? 

Zeynep Mayruk, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İlk moda dersini Saint Charles Lisesi’nde, Chicago’ da aldı. 2006 yılında Saint Charles Lisesi’ nden mezun olduktan sonra Türkiye’ ye geri döndü ve İzmir Ekonomi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Tasarımı bölümünde eğitim hayatına devam etti. 2012 yılında bu bölümden mezun oldu. 2012 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi’ nden mezun olduktan sonra akademik hayatına Londra Central Saint Martins’ de devam etti ve burada 6 farklı sertifika programını bitirdi. 2013 yılında kendi adı altında Zeynep Mayruk markasını yarattı, şimdi ise Haute Couture tasarımlarını ve hazır giyim kıyafetlerinin üretimlerini sürdürmektedir. Zeynep Mayruk, ilk koleksiyonunu 2013 Alaçatı Millfest festivalinde sergiledi ve bu festivalde büyük bir başarı elde etti. Daha sonra 2014 ilkbahar yaz koleksiyonlarının sergilendiği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul‘ da ilk stüdyo defilesini gerçekleştirdi. Zeynep Mayruk, koleksiyonlarını tüm dönem çizgilerinden esinlenerek, modern şehir kadınları için tasarlamaktadır.

zeynep mayruk kımdır kac yasında ?

 

Yorumlar