Kardeş Çocukları banyoda seks sahnesi daha çok konuşulur!

Kardeş Çocukları dizisinin son bölümüne banyoda seks sahnesi damga vurdu. Kardeş Çocukları banyoda seks sahnesinin uzunluğu ve cesur görüntüleri kızdırdı.

Star TV'nin yeni sezondaki en iddialı yapımlarından biri olan Kardeş Çocukları hem konusu hem de iddialı kadrosuyla ilk günden beri reytinglerde istenilen başarıyı sağladı. Ancak geçen pazar 10'ncu bölümü yayınlanan Kardeş Çocukları'ndaki banyoda seks sahnesi dizi bir anda magazin malzemesi yaptı. İzleyen izlemeyen herkes Kardeş Çocukları'ndaki banyoda seks sahnesini konuşmaya başladı. Kardeş Çocukları'ndaki banyoda seks sahnesinin bu denli çok konuşulmasının nedeni ise prime time bir saatte yayınlanan dizide bu sahnenin oldukça uzun ve cesur görüntüler içermesiydi. 

Kardeş Çocukları senaryosunda banyoda seks sahnesi şöyle kurgulanmıştı:

Dizinin ana karakteri Umay alımlı ve cemiyet hayatının ünlü kadınlarındandı. Umay'ın eşi ve çocuklarıyla yaşadığı malikanedeki hizmetçi ise Umay'a ve yaşadığı hayata hayrandı. Umay ve ailesinin evde olmadığı bir akşam evin hizmetçisi Umay'ın banyosunda keyif yapmaya başladı.

Kardeş Çocukları banyoda seks sahnesi

Ancak hizmetçi için işler pek de planladığı gibi gitmedi. Umay'ın eşi gittikleri davetten eve erken döndü. Odasına girdiğinde gelen sesler üzerine ise banyoya girer. 

Kardeş Çocukları seks

Banyoya girdiğinde evin hizmetçisini köpükler içinde çırılçıplak görür başta şaşırsa da evin hizmetçinin rahat tavırları onu cesaretlendirir ve banyoya girer.

Kardeş Çocukları seks video

Pazar akşamı yayınlanan dizideki cesur sahneler izleyenleri kızdırdı. Dizinin reytingilerinin zaten yüksek olduğunu, bu tip sahnelerin gereksiz olduğunu sosyal medyadan yazdılar. 

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yıldırım’ın Cemal’i Eşref adıyla tanıyor olması Ümran’ı her ikisine karşı çok zor durumda bıraktı. 

Cemal’i Yıldırım’dan uzak tutmak Ümran için gerçek bir sınava dönüştü. Ümran’ı Yıldırım’dan kıskanmaya başlayan Cemal, giderek daha tehlikeli bir hal alırken, Umay ve Reşat arasında başlayan şirket krizi ise beklenmedik sürprizlere sahne oldu. 

Markasını dev bir gövde gösterisine dönüştürmeye kararlı olan Umay’ın hedefinde Rezzan varken, Ümran ve Yıldırım arasındaki yüksek tansiyonu fark eden Rezzan’ın dikkati ise artık Ümran’ın üzerindedir. Hayal’in gölgesi altında Volkan’dan uzak durmaya çalışan Hayat, İdil’in kendisiyle hesaplaşmak istediğinden habersiz Umay’ın lansman gecesine hazırlanırken, beklenmedik sürprizlerle birlikte gece herkes için rayından çıkar. 

 

Yorumlar