Yılmaz Erdoğan Çok Güzel Hareketler Bunlar2'nin yeni bölümünde Zafer Çika'yı unutmadı!

Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan 'Çok Güzel Hareketler Bunlar2'nin yeni bölümünü yakın zamanda trafik kazasında hayatını kaybeden Zafer Çika'ya ithaf etti!

Yılmaz Erdoğan Çok Güzel Hareketler Bunlar2'nin yeni bölümünde Zafer Çika'yı unutmadı!

Yılmaz Erdoğan yakın zamanda trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Zafer Çika'yı unutmadı. Çok Güzel Hareketler Bunlar2'nin yeni bölümü için sahneye çıkan Yılmaz Erdoğan sahnede ayakta alkışlanarak duygu yüklü anlar yaşattı. Yılmaz Erdoğan yakın zamanda trafi kazasında hayatını kaybeden yakın arkadaşı Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'ya ithaf ederek ''Komedyenin yası güldürmeyle olur'' diyerek duygusal anlar yaşattı.

Geçtiğimiz ay şoke eden İzmir'de trafik kazası ile 58 yaşındaki Zafer Çika hayatını kaybetmişti. Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan 'Çok Güzel Hareketler Bunlar2'nin yeni bölümünde sahneye çıkarak ''Komedyenin yası güldürmeyle olur'' diyerek yeni bölümü Demet Akbağ'ın hayatını kaybeden eşi Zafer Çika'ya ithaf etti. 

Arkadaşına olan vefasını bir kere daha gösteren usta oyuncu Yılmaz Erdoğan Zafer Çika için söylediği sözler ile bir kere daha gösterdi. 

"KOMEDYENİN YASI GÜLDÜRMEYLE OLUR"

Demet Akbağ ve Zafer Çika'nın yakın dostu Yılmaz Erdoğan, dün akşam Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2'nin yeni bölümünü, Zafer Çika'ya ithaf etti. Erdoğan, bölüm sonunda yaptığı konuşmasında duygusal anlar yaşadı. Yılmaz Erdoğan, konuşmasında şunları söyledi: "Komedyenin yası güldürmeyle olur. Bugün Zafer Çika'nın anısına oynadık. Bütün alkışlar, bütün ziller Zafer Çika için çalsın..."

CENAZEDE ZAFER ÇİKA'NIN OĞLU ALİ'NİN YANINDA AYRILMAMIŞTI!

Eşi, trafik kazasında kaybeden Demet Akbağ, yaşadığı acıyı şu sözlerle tarif etmişti: "Acı haberi aldığımız andan itibaren arayan, soran, elimizi tutan, acımızı paylaşan, hayat arkadaşım Zafer'imi, Ali'min babasını en samimi hisleriyle uğurlayan, tanıyan tanımayan herkese çok çok teşekkür ederim." Yılmaz Erdoğan, cenazede yakın arkadaşı Zafer Çika'yı son yolculuğuna uğurlarken törende fenalaşan çiftin Ali adındaki oğlunu da sakinleştirerek bir an olsun yanından ayrılmamıştı.

Yorumlar