MasterChef 22. bölüm ilk eleme adayı belli oldu Eda ve Alican oldu!

MasterChef 22. bölümde ilk eleme adayı ve ikinci eleme adayı belli oldu haftanın heyecanı zirvede kimin eleneceği merak konusu oldu!

MasterChef 22. bölüm ilk eleme adayı belli oldu Eda ve Alican oldu!

Ekranların sevilen yarışması MasterChef 22. bölümde ilk eleme adayı belli oldu. Yeni bölümüyle geçtiğimiz akşam ekranlara gelen yemek yarışması programında haftanın ilk ve ikinci eleme adayı belli oldu. Elenmemek için ellerinden geleni yapan yarışmacılar arasında büyük bir rekabet vardı. Ancak haftanın ilk eleme adayı Eda oldu! 22. yeni bölümüyle geçtiğimiz akşam ekranlara gelen MasterChef'te heyecan doruktaydı. 

TV8 kanalında yayınanan MasteChef Türkiye yarışma programında dün 22. bölüm yayınlandı. İlk defa dokunulmazlık oyunu oynan yarışma programında heyecan doruktaydı. Haftanın ilk eleme adaylarının belli olduğu yeni bölümde yarışmacılar kıran kırana mücadele etti. 

İlk Eleme Adayı Belli Oldu!

MasterChef 22. bölümde Mehmet Şefîn zorlu olimpiyat sunumunu hazırlamak için mutfağa giren takımlar arasında büyük mücadele yaşandı. Dokunulmazlık oyununu kazanan takım mavi takım oldu. Haftanın ilk eleme adayı kırmızı takımdan çıktı. Kırmızı takımda oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Ekin oldu. Ekin eleme adayı olarak Eda'yı söyledi. Kırmızı takım arasında daha sonra yapılan oylama da ise en çok oy Alican'a çıktı. Eda ve Alican MasterChef'te eleme adayı oldu.

masterchef 22. bölüm ilk eleme adayı belli oldu

Yorumlar