Zuhal Topal'la Sofrada perşembe günü kim kaç puan verdi neler oldu?

Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 22 Kasım perşembe günü Zuhal Topal'la Sofrada'da yarışan gelin Burcu kayınvalidelerin gazabından kurtulamadı, ortalık karıştı.

Zuhal Topal'la Sofrada perşembe günü kim kaç puan verdi neler oldu?

Zuhal Topal'la Sofrada bugün 64. bölümüyle ekran karşısındaydı. Herkes Zuhal Topal bugün yani perşembe günü kaç puan verdi sorusuna yanıt arıyor. 22 Kasım perşembe günü Zuhal Topal'la Sofrada'da günün gelini Burcu'ya verdiği puan ve Zuhal Topal'la Sofrada 64. bölümde yaşananların detayları elmaelma.com'da. Zuhal Topal perşembe günü yarışan gelin Burcu'ya kaç puan verdiği önemli zira haftanın birincisini Zuhal Topal'ın verdiği puanla belirlenecek. Zuhal Topal bugün yarışan gelin Burcu'ya 8 puan verdi. Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yarışan gelin ve kaynana haftanın en çok merak edilen ikilisiydi. Çünkü pazartesi gününden bu yana yarışan gelinlerin emekli aşçı olan Nuray hanım sert dille eleştirmişti. Hiçbir menüyü yeterli ve doğru bulmayan, gelinlerde sürekli hatalar arayan Nuray hanımın gelini Burcu için söyledikleri de Zuhal Topal'ı şaşırttı. Gelini Burcu için Nuray hanım hiç çekinmeden 'tembel' dedi. Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün ilginç şeyler de yaşandı. Nuray hanımın oğlu eşine evlenme teklif etti. Mutfakta yemek hazırlıkları sürerken eşine bir buket çiçek ve yüzükle gelen damat, daha önce evlenme teklifi etmediğini şimdi ekranların önünde bunu telafi etmek istediğini söyledi. Eşinin teklifiyle mutlu olan ve o mutlulukla yemeklerini hazırlayan Burcu ne yazık ki kayınvalideler gelince mutluluğunu sürdüremedi. Çünkü pazartesi gününden bu yana kayınvalidesi Nuray hanımın eleştirilerinden sıkılan diğer kayınvalideler her şeyi eleştirmeye başladı. Öyle ki Nigar hanım puanlama sırasında açık açık "Hiç bir şeyini beğenmedim" dedi. Kayınvalideleri sert tavrı masada tansiyonu sık sık yükseltti. Ayrıca Burcu hanımın masa düzeni da kayınvalideler tarafından basit bulundu. Bu kez eleştiriler de Nuray hanıma yöneldi. "Aşçının sofrası bu mu?" diye soran Nigar hanım gerilimi yükseltti. Peki Zuhal Topal'la Sofrada'nın 22 Kasım Perşembe günkü yarışmacısı Burcu kaç puan aldı. Zuhal Topal Burcu'ya 8 puan verdi. Burcu kayınvalidelerden de 7 puan aldı. İşte kayınvalidelerin Burcu'ya verdikleri puanlarla toplam puanı 15 puanı oldu. 

Yüksel hanım 1, Elmas hanım 3 Nigar hanım 1 Aysel hanım 2.

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA SALI GÜNKÜ 64. BÖLÜMDE NELER OLDU SAİME KAÇ PUAN ALDI?

Çarşamba günü yarışan gelin Kübra masada umduğu puanlarla ayrılamamıştı. Çarşamba gününün gelini Kübra ile kayınvalidesi Nigar hanımla arasındaki ilişki ve birbirleri için söyledikleri sözler ortalığı karıştırdı. Zuhal Topal'la Sofrada'da çarşamba gününün kayınvalidesi Nigar hanım gelinin yemekleri yetiştiremeyeceğini düşündüğünü söyledi bu hem gelini üzdü hem de Zuhal Topal'ı şaşırttı. Gelin Kübra eşiyle alışverişteyken evde Nigar hanım gelini Kübra hakkında bir sürü olumsuz şey söyledi. Bugünün yarışmacısı Kübra'nın menüsünde incir uyutma ve testi kebabı vardı. Testi kebapları sofraya gelince işler karıştı. Elinde çekiçle testileri kırmaya çalışan kayınvalideler ne yapacaklarını bilemediler. Öte yandan yarışmaya Mersin'den katılan ve aşçı olduğunu söyleyen Nuray hanımın eleştirileri gelin Kübra'yı ağlama noktasına getirdi. Sarmaların ince olması gerektiğini söyleyen Kübra ile Nuray hanım gerildi. Nuray hanımın Kübra'ya "Senin deneyimin kaç yıl kızım" demesi tansiyonu yükseltti. Zuhal Topal'la Sofrada çarşamba günkü gelin Kübra kayınvalidelerden 10 puan aldı.  Zuhal Topal'ın verdiği 6 puanla Kübra'nın toplam puanı 16 oldu. İşte kayınvalidelerin Kübra'ya verdiği puanlar...

Aysel hanım 2, Yüksel hanım 2 , Nuray hanım 2 ve Elmas hanım 4 puan verdi. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA SALI GÜNKÜ 63. BÖLÜMDE NELER OLDU SAİME KAÇ PUAN ALDI?

Zuhal Topal salı yarışan gelin Saime'ye 7 puan verdi. Zuhal Topal'la Sofrada'nın 20 Kasım tarihli yarışmacısı olan gelin ve kaynana sık sık ünlü sunucuyu şaşırtmıştı. Salı gününün gelini Saime aceleci tavırlarıyla mutfakta fırtınalar estirdi. Öte yandan Zuhal Topal'la Sofrada'da salı günün kayınvalidesi Yüksel hanım büyüteçiyle gelinini adeta denetledi. Yüksel hanım gelini Saime'yi oğluna almak istemediğini açıklayınca Zuhal Topal şoka girdi. Menüsünde Sivas köftesi yapan Saime, köfteyi yoğurmaya kasapta başladı. Ancak yine de Saime'nin çabaları kayınvalideleri memnun etmeye yetmedi. Saime'in yemeklerini yetersiz bulan kayınvalide Nuray "Burada yemek yok" deyince masada tansiyon yükseldi. Zuhal Topal'la Sofrada salı günkü gelin Saime kayınvalidelerden 10 puan aldı. Zuhal Topal'ın verdiği 7 puanla Yüksel'in toplam puanı 17 oldu. İşte kayınvalidelerin Saime'ye verdiği puanlar...

Aysel hanım 2, Nigar hanım 3, Nuray hanım 2 ve Elmas hanım 3 puan verdi. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA PAZARTESİ GÜNKÜ 61. BÖLÜMDE NELER OLDU, ESRA KAÇ PUAN ALDI?

Zuhal Topal'la Sofrada pazartesi gün yarışan gelin Esra kayınvalideleri mutlu etmeyi başaramamıştı. Eşi profesyonel aşçı olan ve alışverişe eşiyle birlikte çıkan Aysel hanımın gelini Esra iddialı bir menüyle sofrasını hazırlamıştı. Menüsünde düğün çorbası, baklava yufkasında tavuklu mantarlı çıtır börek, karabuğdaylı semizotu salatası, hardallı patates püresi eşliğinde beef strogonof ve tatlı olarak da panna cotta olan Esra kayınvalidelerin eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Düğün çorbası servisiyle kayınvalidelerin hedefine oturan Esra'ya Saime hanım çorbayı yağlı yaptığı için kızdı. Ardından da tüm kayınvalideler çorbayı hem kıvamsız hem de etsiz buldular. Menüdeki yabancı yemekleri bilmediklerini söyleyen kayınvalideler genç geline yapmadıklarını bırakmadılar. Özellikle masaya büyüteçle oturan Saime hanımın tavrı herkesi kızdırdı. Elinde büyüteçle mutfağa giren kayınvailde aç kaldığını ve şekerinin düştüğünü söyleyip dikkatleri üzerine çekti ardından da bir dilim ekmeyi yemeye başladı. Peki olaylı sofra sonrası 19 Kasım pazartesi gününün yarışmacısı Esra kayınvalidelerden kaç puan aldı? Zuhal Topal Esra'ya kaç puan verdi? Esra kayınvalidelerden 14 puan aldı. Esra'ya Elmas hanım 4, Yüksel hanım 3, Nigar hanım 4, Nuray hanım 3 puan verdi. Zuhal Topal ise Esra'ya 9 puan verdi. Zuhal Topal'ın verdiği puanla haftanın ilk yarışmacısı Esra'nın toplam puanı 23 oldu. 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA 19-23 KASIM HAFTASI GELİNLERİ VE KAYINVALİDELERİ KİM?

Zuhal Topal'la Sofrada 19-23 Kasım haftasında yarışacak olan gelinler ve kayınvalideler kim sorusuna sizler için yanıt bulduk. Pazartesi'den Cuma'ya Zuhal Topal'la Sofrada'da yarışacak olan gelinler ve kayınvalideler hakkındaki bilgiler şöyle:

Pazartesi günü yarışan Aysel hanımın gelini Esra kimdir, ne iş yapıyor?

19 Kasım Pazartesi günü yarışan Aysel hanımın gelini Esra 24 yaşında 3 yıllık evli. 4.5 aylık Hamza adında bir bebeği olan Esra tam bir mutfak tutkunu. Öyle ki eşi bile profesyonel aşçı. Aslen Bartınlı olan Esra ev hanımı. Kayınvalidesiyle temizlik ve düzen konusunda sık sık zıtlaştıklarını itiraf eden Esra, kayınvalidesi Aysel'in sürekli kendisini görümcesiyle kıyaslamasını ve inatçılık etmesini ekran önünde eleştirmesiyle dikkat çekmişti. Esra'nın kayınvalidesi Aysel hanım ise 51 yaşında ve Kastamonu Pınarbaşı doğumlu. Aysel hanımın 3 çocuğu ve 3 torunu var. Gelininin titizlik ve düzen konusunda kendi kızıyla yarışamayacağını da söylemekten çekinmeyen kayınvalide ekranlarda izleyenleri ve Zuhal Topal'ı şaşırtmıştı. 

Salı günü yarışan Saime hanımın gelini Yüksel kimdir, ne iş yapıyor?

20 Kasım Salı günü yarışmacısı ise Yüksel hanımın gelini Saime oldu. 48 yaşındaki Saimeaslen Sivaslı. Kendini 'hızlı, çevik ve iddialı' olarak tanıtan Saime'nin kayınvalidesi Yüksel ile aralarındaki çekişme ise izleyenleri ekrana kilitledi. Yüksel hanımın her şeyi büyüteçle kontrol etmesi kendi gelenini de sinirlendiriyor. Tam bir mutfak denetmeni olan Yüksel hanım, gelini Saime'yi oğluna almak istemediği yönündeki itirafıyla programa damga vurdu. 

Çarşamba günü yarışan Nigar hanımın gelini Kübra kimdir, ne iş yapıyor?

21 Kasım çarşamba günün yarışmacısı ise Nigar hanımın gelini Kübra. Aslen Yozgatlı olan Kübra 23 yaşında yeni bir gelin. Ancak yeni evli olması yaşının genç olması Kübra'nın iddiasız olduğu anlamına gelmez. Kendini Orta Anadolu yemeklerinin prensesi olarak tanıtan Kübra iddialı menüsüyle bu haftanın birincisi olacağını düşünüyor. 

Perşembe günü yarışan Nuray hanımın gelini Burcu kimdir, ne iş yapıyor?

22 Kasım perşembe günü yarışacak olan gelin ise Nuray hanımın gelini Burcu. Kayınvalidesi emekli profesyonel aşçı olan Burcu yarışmanın iddialıları arasında. Öyle ki perşembe günün yarışmacısı Burcu kendini "Aşçı kayınvalidenin dişli gelini" olarak tanıtıyor. Perşembe gününün yarışmacıları olan Nuray hanım ve gelini rakiplerine açık açık meydan okudu. Öte yandan Nuray hanım aşırı ve sert eleştirileriyle yemek masalarında haftanın korkulan kayınvalidesi oldu. 

Cuma günü yarışan Elmas hanımın gelini Burçak kimdir, ne iş yapıyor? 

23 Kasım cuma günü ise haftanın finalinde Elmas hanımın gelini Burçak yarışacak. 21 yaşındaki Burçak yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Genç yaşına karşın Burçak tam bir mutfak aşığı ve iddialı. Kayınvalide Elmas hanım ise sessiz ve sakin kişiliğiyle öne çıkıyor ancak tam bir taktik ustası. 

 

Yorumlar