Hakan Çalhanoğlu ve eşi barıştı yemek yerken görüntülendiler!

2017 yılında görkemli bir düğünle evlenen Hakan Çalhanoğlu ve Sinem Gündoğdu çifti, ayrılığa yalnızca 3,5 ay dayanabildi. Çift yemek yerken görüntülendi!

Hakan Çalhanoğlu ve eşi barıştı yemek yerken görüntülendiler!

Hakan Çalhonoğlu ve Sinem Gündoğdu 2017'de görkemli bir düğünle evlenmişlerdi. Günlerce çiftin düğünlerindeki karşılıklı zeybek oynamaları konuşulmuştu. Bir süre sonra çifte nazar değidi ve çift ayrıldı. Hakan Çalhanoğlu geçen temmuzda “Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için boşanacağım. Bu evlilikten çocuğum olursa sorumluluklarımı yerine getireceğim. şeklinde açıklamalarda bulunmuştu. Sinem Çalhanoğlu ise şu karşılığı vermişti: “Sevgili Hakan; ‘Herkesi kirli düşüncelere yönlendirdin. Senin ihanete uğradığını düşünüyorlar. Evet ben hamileyim ama seni hiç aldatmadım.” demişti. Çift ayrılığa yalnızca 3,5 ay dayanabildi. Hakan Çalhanoğlu ve Sinem Gündoğdu çifti baş başa yemek yerken görüntülendi. 

2017'DE ALMANYA'DA EVLENMİŞLERDİ 

İtalya-Milan’da top koşturan Hakan Çalhanoğlu çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile Mayıs 2017’de Almanya’da çifte düğünle evlenmişti.

'' EŞİM VE AİLESİ İLE İLETİŞİM KURMAYACAĞIM''DEMİŞTİ

Hakan Çalhanoğlu geçen temmuzda “Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için boşanacağım. Bu evlilikten çocuğum olursa sorumluluklarımı yerine getireceğim. Ama eşim ve ailesi ile iletişim kurmayacağım” açıklamasını yapmıştı.

AİLESİNDEN ÖZÜR DİLEDİ

Sinem Çalhanoğlu ise şu karşılığı vermişti: “Sevgili Hakan; ‘Herkesi kirli düşüncelere yönlendirdin. Senin ihanete uğradığını düşünüyorlar. Evet ben hamileyim ama seni hiç aldatmadım.”

3,5 AY SONRA 'U' DÖNÜŞÜ YAPTI

Hakan Çalhanoğlu aradan 3.5 ay geçtikten sonra ‘U’ dönüşü yaptı. Almanya’ya gidip 6 aylık hamile eşinden ve ailesinden özür diledi. Hakan-Sinem Çalhanoğlu’nun 3 ay sonra bir kızı olacak.

hakan calhonoglu ve sınem calhanoglu barıstı

 

 

Yorumlar