Murat Boz Aslı Enver barıştı mı 8 aylık özlem bitti mutlu haber geldi!

Murat Boz ve Aslı Enver barıştı mı? Yaklaşık 8 ay önce 2.5 yıllık ilişkilerini ayrılıkla sonuçlandıran iki ünlü yeniden ilişkilerine şans verdi!

Murat Boz Aslı Enver barıştı mı 8 aylık özlem bitti mutlu haber geldi!

Yaklaşık olarak 8 ay önce 2.5 yıllık ilişkilerini ayrılıkla sonuçlandıran Murat Boz ve Aslı Enver yeniden biraraya geldi! İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncusu olan 'Süreyya' karakteriyle izleyenlerin büyük sempatisini kazanan Aslı Enver ve Murat Boz ilişkilerine yeniden şans verme kararı aldı.

Birliktelikleriyle bir çok kişinin örnekle gösterdiği çift Aslı Enver ve Murat Boz, 8 ay süren ayrılıklarının ardından ilişkilerine yeniden bir şans vererek bir araya geldi. Evlilik kararı beklerken bir anda aldıkları ayrılık kararıyla herkesi şoke eden ünlü çift 8 ay sonra yeniden ilişkilerine bir şans verdikleri ortaya çıktı. 

AŞK İDDİALARI DOĞRU ÇIKTI!

Geçtiğimiz günlerde ikiliye yakın isim Aytaç Önder'in "Şu anda barışıklar ve çok mutlular" açıklamasıyla şaşkınlık yaratmıştı. Dizinin İstanbul çekimlerinde Nişantaşı'nda görüntülenen güzel oyuncu Aslı Enver, barışma iddialarına sessiz kalarak kafaları karıştırmıştı.

YENİDEN BİRARAYA GELDİLER

2. Sayfa'nın haberine göre, 2,5 yıllık beraberliğin ardından geçen nisanda ayrılık kararı alan Aslı Enver ile Murat Boz'dan hayranlarını sevindirecek haber geldi. Ünlü çift birlikteliklerine ikinci şansı verdi.

AİLELERDEN ONAY GELDİ!

Çiftin bu kararını yakın çevreleri ve ailelerininde olumlu yönde karşıladığı belirtildi.

Yorumlar