55 yaşında hayatını kaybeden Küçük İskender'in ölüm konuşması yürek burktu!

55 yaşında kanserden hayatını kaybeden Küçük İskender'in ölümü hakkında yaptığı konuşması yürek sızlattı! Ünlü şairin vasiyet değerindeki sözleri dikkat çekti!

55 yaşında hayatını kaybeden Küçük İskender'in ölüm konuşması yürek burktu!

Kanser hastalığından 55 yaşında hayatını kaybeden Küçük İskender'in geçmiş zamanda ölümü hakkında yaptığı konuşması ortaya çıktı. Kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybeden ünlü şair Küçük İskender lakaplı Derman İskender Över'in vasiyet niteliğinde yaptığı konuşma yürek burktu. Geçtiğimiz yıl haziran ayında kanser hastalığı teşhisi koyulan Küçük İskender 55 yaşında hayatını kaybetti.

Vasiyet Niteliğinde Ölüm Konuşması

Küçük İskender ölümü ile ilgili yaptığı bir röportajında vasiyet niteliğinde yaptığı konuşması ortaya çıktı. Küçük İskender'in daha önce verdiği bir röportajında, ''Benim öldüğümü duydukları gün dansa gitsinler. Bir gün önce dansa gidenler de çok özledikleri sevgililerini arasınlar. Arayanlar varsa parti versinler. O gece çok eğlensinler. Ben öldüm diye eğlenmesinler. Böyle bir adam yaşadı diye eğlensinler.'' dedi. Ünlü şair Küçük İskender'in bu sözleri yürek burktu. 

 

 

Yorumlar