7 yıl hapis cezası alan Pucca'nın eşi Serhat Osman Karagöz Instagram'da ateş püskürdü!

Twetter'da Pablo Escobar ile ilgili attığı tweet yüzünden 7 yıl hapis cezası alan Pucca'nın eski eşi Serhat Osman Karagöz Instagram'da ateş püskürdü!

7 yıl hapis cezası alan Pucca'nın eşi Serhat Osman Karagöz Instagram'da ateş püskürdü!

Pucca lakaplı yazar ve sosyal medya fenomeni Selen Pınar Işık, bugün 7 yıl hapis cezası aldığı karar ile Instagram hesabından yayımladığı video ile magazin gündeminde bir anda çok konuşulan ve aranan isim oldu! Pablo Escobar ile ilgili attığı bir tweet yüzünden hapis cezası alan ve hakkında birden fazla dava açılan sosyal medya fenomeni yazar Pucca'nın eski eşi Serhat Osman Karagöz sosyal medya hesabı üzerinden eski eşine destek olarak ''Beni öldürmeleri lazım'' diyerek ateş püskürdü. Sosyal medyada 600 bin takipçisi olan Pucca lakabı ile tanınan 32 yaşındaki Selen Pınar Işık'ın sabah saatlerinde gözyaşlarına boğularak çektiği video ile olay oldu. Selen Pınar Işık ve Serhat Osman Karagöz'ün Batı adında 2 yaşında çocukları bulunuyor. 

Pucca'nın eşi: ''Beni Öldürmeleri Lazım''

Pucca'nın 7 yıl hapis cezası kararından sonra Selen Pınar Işık'ın eski eşi Serhat Osman Karagöz Instagram hesabından ''Beni öldürmeleri lazım'' diyerek ateş püskürdü. ''Sen teslim olmadan önce beni öldürmeleri lazım'' diyerek eski eşine destek oldu. 

''Ben Size Ne Yaptım''

Pucca adı ile tanınan ve sosyal medyada binlerce takipçisi olan Selen Pınar Işık attığı bir tweetin uyuşturucuya özendirdiği gerekçesi ile 7 yıl hapis cezası aldı. Bu sabah saatlerinde gözyaşları içerisinde çektiği bir video ile hapis cezasını anlatan Selen Pınar Işık ''Ben size ne yaptım'' diyerek isyan etti.

''Bu Kı Tecavüzcü Olsaydı...''

Pucca'nın eski eşi oyuncu Serhat Osman Karagöz sosyal medya hesabından, ''Narcos dizisini izleyip, üstüne escobar ile attığı tweet yüzünden 7 yıl hapis cezası üstüne para cezası aldı Pucca... Yok yok aklınızı kaybetmediniz ben de ilk önce öyle düşündüm. Ne yazacağımı bile bilmiyorum şu an. Sadece günah be günah, 2 yaşında çocuğumuz var! Ben ilerde Batı'ya ne diyeceğim, 'annen muhalif olduğu için, 12 tane dava açıldı hakkında, aralarından tek suçlu bulunduğu tweet, Escobar'a yazdığı oldu.

7 yıl hapis cezası alan puccanın eşi serhat osman karagöz açıklama yaptı

7 sene hapis cezası aldı' bu kız tecavüzcü olsaydı, hayvanlara zarar veren bir adi olsaydı, hırsız olsaydı alkışlanarak çıkardı o mahkemeden. Pınar neye inanıyorsan o şahidim olsun senin teslim olmandan önce beni öldürmeleri lazım. Eminim, bir yolu vardır, yoksa bile ben varım! Bazen ortadan ikiye bölünsün istiyorum dünya bunun temyizi var olmazsa böleriz dünyayı ortadan ikiye ..." diyerek çocuğunun annesi Pucca'ya destek oldu.

Yorumlar