80 yaşındaki Amerikalıyla evlenen Meltem Miraloğlu evliliği hakkında ilk kez konuştu!

80 yaşında kendisinden tam 48 yaş büyük bir Amerikalıyla evlenen oyuncu Meltem Miraloğlu evliliği hakkında ilk kez konuştu!

80 yaşındaki Amerikalıyla evlenen Meltem Miraloğlu evliliği hakkında ilk kez konuştu!

Bir döneme damga vuran dizilerden olan 'Hayat Devam Ediyor' adlı dizide çocuk gelin rolüyle adından söz ettiren Meltem Miraloğlu kendisinden 48 yaş büyük 80 yaşındaki Amerikalıyla evlenmesi magazin gündeminde çalkalanıyordu. Ünlü sanatçı Onur Akay'ın Meltem Miraloğlu'nun Amerika'daki yaşantısı ve yaşadıklarıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmasının ardından ortalık iyice kızıştı. Çıkan haberlerin ardından 2. Sayfa programına telefonla bağlanan 32 yaşındaki Meltem Miraloğlu evliliği hakkında ilk kez konuştu. İşte Meltem Miraloğlu hakkında tüm merak ettikleriniz Elmaelma.com'da!

2015 yılında 'Hayat Devam Ediyor' adlı bir döneme damga vuran dizide çocuk gelin karakteri ile adından söz ettiren oyuncu Meltem Miraloğlu geçtiğimiz günlerde 80 yaşındaki bir Amerikalı ile evlendiği haberleriyle magazin gündemini çalkalamıştı. Dizi gerçek oldu manşetlerinin ardından 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Meltem Miraloğlu kendisinden 48 yaş büyük 80 yaşındaki Amerikalı ile olan evliliği hakkında  ilk kez konuştu!

 

''Bizimkisi İlk Görüşte Aşk!''

Meltem Miraloğlu evliliği hakkında çıkan haberlerle ilgili,  ''Yaş farkı sorun değil. Onun çok genç bir kalbi var. Serveti ve Amerikan vatandaşlığı umrumda değil. Bizimkisi ilk görüşte aşk. Evlilik teklifi çok romantikti, her kadın evet der. Ama bu teklifin nasıl gerçekleştiği bize kalsın. Ben mutluyum, benim tercihim. Özel hayatımla ilgili kamuoyundan bu konuda saygı bekliyorum” şeklinde açıklamalarda bulunarak sesizliğini bozdu!

Yorumlar