Acun Ilıcalı gelecek sezon Survivor'a Enes Batur'u çağıracağını duyurdu!

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan'da finale yaklaşılırken, Acun Ilıcalı önümüzdeki sezon yarışmada ünlü Youtuber Enes Batur'u görmek istediğini duyurdu!

Acun Ilıcalı gelecek sezon Survivor'a Enes Batur'u çağıracağını duyurdu!

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor Türkiye Yunanistan tam hızıyla devam ediyor. Yarışmada finale doğru hızla yaklaşılan günlerde Acun Ilıcalı, gelecek sene gerçekleşecek bir sürprizinden bahsederek ünlü bir Youtuber'ı yarışmada görmek istediğini söyleyerek sevenlerine sinyali verdi. Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yeni filmi vizyona giren sosyal medya fenomeni Enes Batur'u Survivor'a davet etti. 

''SENİ SURVİVOR'A ALSAM YIKARIZ YUOTUBE'U BİLİYOR MUSUN''

Medya patronu Acun Ilıcalı  Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde yeni filmi vizyona giren sosyal medya fenomeni Enes Batur ile bir araya geldi. Batur ile video çeken Ilıcalı, Survivor'a bir fenomeni dahil etmek istediğini söyleyerek, "Seni Survivor'a alsam var ya yıkarız YouTube'u biliyor musun? Bir şey söyleyeyim mi süper olur. YouTube'dan da yayın Ben gerçekten Enes kardeşimi yarışmada görmek istiyorum. Önümüzdeki sezon için vakit de var." dedi. 

"BİR DAHA Kİ SEZONA İNŞALLAH"

Acun Ilıcalı'nın bu sözlerine Enes Batur ise şu şekilde cevap verdi: "Ben şimdi vücut yapıyorum bir daha ki sezona inşallah" 

 

 

Yorumlar