Demet Akalın'dan Sinan Akçıl'a ağır gönderme o şarkıyla kafa tutmaya utanmıyor!

Demet Akalın, kendisiyle aynı zamanda albüm çıkaran Sinan Akçıl'a sosyal medyadan ''hayır bir de o şarkıyla kafa tutmaya utanmıyor" diyerek ateş püskürdü!

Demet Akalın'dan Sinan Akçıl'a ağır gönderme o şarkıyla kafa tutmaya utanmıyor!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, eski dostu Sinan Akçıl'a demediğini bırakmadı. Demet Akalın, bugün fotoğrafının altında takipçi satmaya çalışan bir kullanıcıya 'Sinan Akçıl'a yaz o alır! diyerek kendisiyle aynı zamanda albüm çıkaran meslektaşı Sinan Akçıl'a ağır göndermelerde bulundu. Bunun yanı sıra sosyal medya hesabından Sinan Akçıl'la ilgili açıklamalarda bulunan Demet Akalın, eski dostuna adeta  ateş püskürdü. 

''O ŞARKIYLA KAFA TUTMAYA UTANMIYOR''

Şarkıcı Demet Akalın, kendisiyle aynı zamanda albüm çıkaran meslektaşı Sinan Akçıl'a sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Bir takipçisinin Sinan Akçıl hakkında söylediği sözler için Demet Akalın'a 'Vuuuh magazine konu çıkardın' yorumu için demediğini bırakmadı. Akalın, eski dostu için, "Kendisi bana bugün sallamış! Hayır o şarkıyla bir de utanmıyor da kafa tutmaya, komik çocuk! Hande Yener'le barışmak bu kadar rahatsız etmemeli insanları" cevabını verdi. Akalın, Sinan Akçıl'ın eski sevgilisi Hande Yener'le küslüklerini bitirerek dost kalmaya devam etmeye başlamıştı. 

demet akalın'dan sınan akcıl'a ağır gnderme! .90

Yorumlar