Acun Ilıcalı O Ses Türkiye jürilerine sitem etti espirili bir şekilde eleştirdi!

Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye'ye peş peşe katılan kardeşlerin birine dönmeyerek ikincisine son anda dönen jüri üyelerine sitem etti!

Acun Ilıcalı O Ses Türkiye jürilerine sitem etti  espirili bir şekilde eleştirdi!

TV8 ekranlarında yayınlanan, sevilen yarışma programı O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde eğlenceli anlar yaşandı. Acun Ilıcalı, jüri üyelerine yarışmacıya geç döndüler diye espirili bir şekilde sitemde bulundu. O Ses Türkiye'ye peş peşe katılan kardeşlerin birine dönmeyerek ikincisine son anda dönen jüri üyelerine "Aileyi perişan ettiniz, bitirdiniz resmen" diyerek sitem etti.

"AİLE PERİŞAN OLDU BİTİRDİNİZ RESMEN"

Ekranların sevilen yarışması O Ses Türkiye'nin dün akşamki bölümünde Acun Ilıcalı, jüri üyelerine yarışmacıya geç döndükleri için sitem etti. Ilıcalı, "Bu arada hem Seda hem de Murat'a teşekkür ederim. Eğer onlar dönmeseydi aynı aileden katılan iki yarışmacıya toplamda 8 dönme alternatifinin hiçbiri olmayacaktı. Kimse dönmeden bu aile gidecekti. Çünkü bir önce dönmediğiniz yarışmacı Ramazan'ın kardeşiydi. Şu aileyi mutlu ettiniz ya Allah sizden razı olsun. Aile perişan oldu, bitirdiniz resmen ya." diyerek jüri üyelerine esprili şekilde eleştirdi.

acun ılıcalı

Yorumlar