Hande Doğandemir kimdir erkek arkadaşıyla öpüşürken görüntülendi!

Güzel oyuncu Hande Doğandemir, önceki akşam ''Arkadaşız'' dediği erkek arkadaşıyla takside öpüşürken görüntülendi.

Hande Doğandemir kimdir erkek arkadaşıyla öpüşürken görüntülendi!

Uzun bir süre Mert Fırat'la birliktelik yaşayan Hande Doğandemir bu birlikteliklerine son vermişlerdi. Mert Fırat, Hande Doğandemir'den ayrılır ayrılmaz kısa bir süre içerisinde İdil Fırat'la evlenmişti. Geçtiğimiz gün ise oyuncu Hande Doğandemir, yeni sevgilisiyle görüntülendi. Erkek arkadaşıyla Bebek'teki eğlence mekanından çıkarken görüntülenen Doğandemir, '' Arkdaşız'' diyerek soruları geçiştirmişti. Milliyetin haberine göre, Güzel oyuncu '' Arkadaşız'' dediği kişiyle takside öpüşürken görüntülendi. 

"ERKEK ARKADAŞI İLE TAKSİDE ÖPÜŞÜRKEN GÖRÜNTÜLENDİ''

Milliyet'in haberine göre, Doğandemir ve gizemli erkek arkadaşı daha sonra takside öpüştü. Basın mensuplarının takip ettiğini fark eden Doğandemir, Arnavutköy'deki evine gitti.

HANDE DOĞANDEMİR

HANDE'NİN EVİNE GİTTİ

Gizemli arkadaşı ise oyuncundan yaklaşık 15 dakika sonra aynı eve girdi. Doğandemir'in sevgilisi, soruları cevapsız bıraktı.

HANDE DOĞANDEMIR

UZUN SÜRE OYUNCU MERT FIRAT'LA SEVGİLİ OLMUŞTU

Hande Doğandemir, uzun bir süre oyuncu Mert Fırat'la sevgili olmuş, evlilik haberi beklerken ayrılmışlardı. Fırat ayrılıktan kısa bir süre sonra sosyetik güzel İdil Fırat'la dünya evine girdi.

HANDE DOĞANDEMİR KİMDİR? 

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 tarihinde Ankara’da ailesinin tek çocuğu olarak doğmuştur. Annesi bir kamu kurumundan emekli, babası da banka emeklisidir. Ankara’da okuduğu ortaokul ve lisede Fransızca eğitim gördü. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi sosyoloji bölümünden İletişim sosyolojisi üzerine eğitim görerek mezun oldu. Üniversitede son sınıfta Erasmus programı ile altı ay Fransa’nın Lilla şehrinde okudu. Üniversite bittikten sonra farklı bir alanda çalışmak istemiş ve ekran arkası deneyimler edindikten sonra Akademi 35’buçukta oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera arkasında programcılık yapmaya stajyerlikle başladı. Daha sonra rejiye geçti. sonra çalıştığı yerde editör yardımcısı oldu. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün oyunculuk okuluna gitti. 2011 yılında başlamak üzere TRT Okul'da “Hatırlar mısınız?” adlı programda iki yıl sunuculuk yaptı. 2013 yılının Mart ayında Nejat İşler’le birlikte “Eti Browni” reklamında rol aldı. 2 Temmuz 2013 tarihinde Kanal D'de gösterime giren “Güneşi Beklerken” dizisinde başrollerini Emre Kınay, ve Kerem Bursin ile paylaştı. 2014 yılında Lipton reklamında oynadı.Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 kanalında Aralı 2015 de oynamaya başlayacak olan "Kara Kış" adlı dizide Şükrü Özyıldız ile birlikte oynadı.2015 yılında başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Sezin Akbaşoğulları, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Sarp Akkaya, Barış Arduç, Ekin Türkmen ve Tomris İncer gibi oyuncuların paylaştığı "Racon: Ailem İçin" dizisinde Yağmur/Azra karakterini canlandırdı.Hande Doğandemir ve Şükrü Özyıldız 2015 yılında yapılan ve 29 Ocak 2016'da gösterime giren "Her Şey Aşktan" filminde de başrol oynadı.

 

Yorumlar