Ahmet Kaya'nın ağabeyi Kum Gibi şarkısını okuyan Ivana Sert'e destek oldu!

Ahmet Kaya'nın abisi Mustafa Kaya, kardeşinin 'Kum Gibi' şarkısını okuyarak sosyal medyada alay konusu olan Ivana Sert'e sahip çıkarak destek oldu.

Ahmet Kaya'nın ağabeyi Kum Gibi şarkısını okuyan Ivana Sert'e destek oldu!

'İşte Benim Stilim' adlı yarışma programında jüri üyeliği yaparak tanınan ve bir süre sonra moda sektöründen şarkıcılığa adım atan İvana Sert, Ahmet Kaya'nın şarkısı olan Kum Gibi ile sosyal medyayı salladı. Diksiyonuyla her daim dikkat çeken Sert, geçtiğimiz günlerde Ahmet Kaya'nın 'Kum Gibi' şarkısını okudu. Bu şarkıdan sonra eleştiri yağmuruna tutulan Ivana Sert'e bir yorum da Ahmet Kaya'nın abisi Mustafa Kaya'dan geldi. Kaya, Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına videolu açıklama yaparak ''Ben eleştiri yapmayacağım çünkü eleştiri yapılacak bir şey yok. O eleştiri yaptığını zannedip de hezeyan gösterenleri de kınıyorum'' açıklaması yaparak Sert'e destek oldu.

MUSTAFA KAYA İLK KEZ KONUŞTU

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına videolu açıklama yapan Mustafa Kaya, şunları söyledi: "Programa Ivana Sert isimli bir kardeşimiz katılmış ve Ahmet Kaya'nın Kum Gibi şarkısını okumuş. Bana da şarkının sözlerini değiştirmiş, sözlere başka anlamlar yükleyip, çarpıtmış' diye duyumlar geldi. Ben de merak ettim ve programı izledim. Fakat şarkının sözlerinde herhangi bir değişiklik ve herhangi bir başka anlam yükleme ya da çarpıtma görmedim.

"IVANA ŞARKIYI GÜZEL OKUMUŞ"

Şarkıyı gayet güzel ve ritmine uygun bir şekilde okumuş. Yüreğine sağlık Ivan kardemişimizin. Medeni cesaret göstermiş, televizyona çıkmış okumuş. Ben eleştiri yapmayacağım çünkü eleştiri yapılacak bir şey yok. O eleştiri yaptığını zannedip de hezeyan gösterenleri de kınıyorum. Türk insanına yakışmayan sözler söylemeyin.

 

Yorumlar