Ahmet Kural'ın annesi Sıla'ya gönderme yaptı!

Ahmet Kural'ın annesi sosyal meya hesabından eski gelini Sıla Gençoğlu'na taş attı!

Ahmet Kural'ın annesi Sıla'ya gönderme yaptı!
-A A+

Magazin gündemi son günlerde Ahmet Kural ve Sıla ile çalkalanıyor. Geçtiğimiz günlerde Sıla, Ahmet Kural'ın kendisini dövdüğünü iddia etmiş kendisinden şikayetçi olmuştu. Ahmet Kural Sıla'ya üç ay boyunca yaklaşmayacak kararı çıkmıştı. 5 Kasım'da savcıya ifade veren Ahmet Kural, adliye çıkışı Sokrates'in "Haksız olmak, haksızlığa uğramaktan daha acıdır" sözüyle kendisini savunmuştu. Ahmet Kural'ın annesi sosyal medyadan bir paylaşım yaparak eski gelini Sıla'ya gönderme yaptı. Anne Kural'ın annesi, Rus yazar Anton Çehov'un "Eğer sen kusursuz olsaydın başkalarının kusurlarını bulup çıkarmaya bu kadar meraklı olmazdın" sözünü paylaştı. Kural'ın annesinin bu sözleri "Eski kayınvalideden Sıla'ya taş" dedirtti.

''KUSURSUZ OLSAYDIN BAŞKALARININ KUSURLARINI BULMAYA MERAKLI OLMAZDIN''

Anne Sema Kural, 3 Kasım'da Facebook'taki paylaşımıyla sessizliğini bozdu. Anne Kural, Rus yazar Anton Çehov'un "Eğer sen kusursuz olsaydın başkalarının kusurlarını bulup çıkarmaya bu kadar meraklı olmazdın" sözünü paylaştı. Sema Hanım'ın bu paylaşımı "Eski kayınvalideden Sıla'ya taş" dedirtti.

"O HANIM HANIMCIK BİR KIZ" DEMİŞTİ

Sema Hanım, geçen yıl eşi Mesut Kural'la konserini izleyip "O hanım hanımcık bir kız" dediği Sıla'ya yaptığı göndermeyle de oğlunun arkasında durdu. Sıla'nın 3 ay uzaklaştırma kararı aldırdığı Ahmet Kural, kavganın popçunun aşk yaşadığı Okan Can Yantır yüzünden çıktığını iddia etmişti.

ahmet kural

ahmet kral anne baba