Nurgül Yeşilçay'ın oğlu Osman Nejat Özer'in son haline bakın annesinin boyunu geçti!

Oyuncu Nurgül Yeşilçay'ın Cem Özer'le evliliğinden olan oğlu Osman Nejat'ın son haliyle annesinin boyunu geçerek ne kadar büyümüş dedirtti!

Nurgül Yeşilçay'ın oğlu Osman Nejat Özer'in son haline bakın annesinin boyunu geçti!

Nurgül Yeşilçay'ın Cem Özer'le evliliğinden olan oğlu Osman Nejat'ın son halini gören şaşırıyor. Oyuncu  annesi Nurgül Yeşilçay'ın boyunu geçen Osman Nejat Özer son haliyle görenleri bir hayli şaşırtıyor. Babası Cem Özer'e olan benzerliği ile dikkat çeken Osman Nejat, annesi Nurgül Yeşilçay'ın boyunu geçmiş! 22 Mayıs 2005'te dünyaya gelen Osman Nejat gün geçtikçe daha da büyüyor her görüntülendiğinde yüz hatları değiştiriyor. Annesi Yeşilçay ile Kanyon'da görüntülenen Osman Nejat annesi ile alışveriş turuna çıktı! Anne oğul alışveriş turlaması yaparak objektiflere poz verdi. 

Set dışında bulduğu her fırsatta oyuncu Nurgül Yeşilçay ve 14 yaşındaki oğlu Osman Nejat ile vakit geçiriyor. Henüz 14 yaşında olmasına rağmen uzun boylu olması dikkatlerden kaçmadı. babası Cem Özer'e olan benzerliği ile meslek hayatında hangi dalda ilerleyeceği merak konusu oldu. Oyuncu bir aileden gelen Osman Nejat henüz 14 yaşında olmasına rağmen bir kaç yıl sonraki hali ile yaşını belli etmeyecek gibi! İşte Nurgül Yeşilçay'ın oğlu Osman Nejat'ın son hali!

nurgül yeşilçayın oğlu osman nejat özerin son hali

Yorumlar