Şeyma Subaşı'nın kitabındaki hata Subaşı'ın hapse sokabilir Seda Sayan uyardı!

ŞeymaSubaşı'nın çıkardığı 'Sadece Şeyma' adlı kitapta yazan hidrolik asit yazımı hatası Subaşı'nı hapse sokabilir diyen Seda Sayan kitap toplatılsın dedi!

Şeyma Subaşı'nın kitabındaki hata Subaşı'ın hapse sokabilir Seda Sayan uyardı!

Şeyma Subaşı'nın çıkardığı 'Sadece Şeyma' adlı kitabında yazılan kelime hatası Şeyma Subaşı'nın başına bela olacağa benziyor! Zira Şeyma Subaşı'nın kitabı 'Sadece Şeyma' kitabına tepki olarak yorum yapan Seda Sayan Subaşı'nın çıkardığı kitaptaki kelime hatası Şeyma Subaşı'nın başını belaya sokabileceğini söyleyerek ''Kitap toplatılmalı'' dedi. Şeyma Subaşı'nın kitabının bir köşesinde güzellik önerilerinde bulundu. Ancak editörlerin gözden kaçırdığı 'hidrolik asit' kelime hatası bir çok kişinin yüzünü yakabileceğini ve Şeyma Subaşı'na dava açabileceğini bu durumun yayınevininde olumsuz yönde etkilenebileceğini Seda Sayan katıldığı bir programda uyarı niteliğinde eleştirdi.

''Şeyma'nın Kitabı Toplatılmalı''

Son olarak Şeyma Subaşı'nın boşandığı eşi Acun Ilıcalı'nın 'O Ses Türkiye' adlı programında jüri üyeliği yapan ve yeni sezon Yemekteyiz programının sunucusu olarak karışımıza çıkmaya hazırlanan Seda Sayan katıldığı bir programda Şeyma Subaşı'nın kitabında editörlerin yaptığı hatayı konusu ele alındı. Subaşı'nın kitabı hakkında ilginç eleştirilerde bulunan Seda Sayan, ''Şeyma'nın kitabı toplatılmalı'' dedi. Kitap hakkında eleştirilerine devam eden Seda Sayan, ''Hidrolik asitte emin misiniz, kör olur millet. Ne diyecekti biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun aslı budur. Bu kitabın toplatılması lazım. Bu çok önemli bir şey. Buradan ceza alır. Her türlü ceza alır. Sen şimdi 'bunu kullanın' diyorsun, kör oldu diyelim kullanan. Bu kitapta böyle bir şey yazıyorsa bitti bu iş."

''Yılların Televizyoncusu Olarak Söylüyorum''

Seda Sayan Subaşı'nın kitabında yapılan bu hata hakkında önemli uyarılarda bulunarak sözlerine şu şekilde devam etti, "Yılların televizyoncusu olarak söylüyorum. Bu kitapta hidrolik asiti yüzünüze sürün yazıyor ve yandı millet; sakın. Ona hyalüronik asit denir. Bu kitabın toplanması lazım. Bu kitabı alıp uygulamaya kalkan olursa yayın evinin de başı belaya girer. Bu kitap toplanmalı." dedi.

seda seyan şeyma hapse girebilir diyerek kitaptaki hatayı eleştirdi

Şeyma Subaşı Hapse Girebilir!

Seda Sayan Şeyma Subaşı'na kitapta yapılan hata ile ilgili uyarılarda bulunarak, "Bu iş yargıya gider, hapse bile girebilir. Biri yanar hapse atarlar. Çok tehlikeli bir durum bu. O madde tuvalet temizleyicisi! Demek ki denenmiş diye küçük büyük okuyan herkes kullanmak isteyebilir. Sakın kullanmayın. Sakın uygulamayın çoluktan çocuktan uzak tutun. Elinizi bile sürmeyin." diyerek eleştirilerde bulundu.

Yorumlar