Aleyna Tilki ılluminati üyesi mi simgesini paylaştı

Şarkılarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Instagram hesabından ılluminati simgesi paylaştı.

Aleyna Tilki ılluminati üyesi mi simgesini paylaştı

Aleyna Tilki şarkılarıyla ve sosyal medya paylaşımlarıyla magazin gündeminde yoğun bir şekilde yer almaya devam ediyor. Yaptığı her hareketi çok konuşulan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, yine çok konuşulacak bir harekette bulundu. Instagram hesabı üzerinden dünyayı yönettiği iddia edilen Illuminati simgesi olan bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımın ardından herkesin kafasında Aleyna, Illuminati üyesi mi? sorusu canlandı. Paylaşımın altına bir takipçisi, Nasıl bu kadar popüler olduğu belli oldu." yorumunu yaparken  başka bir takipçisi ise, "Ne diyor bu kız kafam karıştı." yorumunu yaptı.

ILLUMINATI SİMGESİ PAYLAŞTI

Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşım yapan Aleyna Tilki, paylaştığı fotoğraf ile çok konuşuldu. Tilki, sosyal medya hesabından illuminati simgesi olarak bilinen göz işaretini paylaştı. Tilki paylaşımına, "Yanıp aydınlatıyor, erimemiş edasıyla. Sürekli yanıyorsa, çabuk bitmiş oluyor. Arsız işte. Arsız mum." notunu ekledi.

"NASIL BU KADAR POPÜLER OLDUĞU BELLİ OLDU"

Tilki'nin takipçileri paylaşıma anlam veremedi. Tilki'nin paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Kıza bak illuminati simgesi paylaşmış. Nasıl bu kadar popüler olduğu belli oldu." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ne diyor bu kız kafam karıştı." yorumunu yaptı.

ILLUMINATI NEDİR?

lluminati, çoğul bir sözcük olup tarihteki adıyla Bavyeralı İlluminati, batıl inanca, ön yargıya, dinin sosyal hayat üzerindeki etkisine, iktidarın kötüye kullanımına karşı Aydınlanma Çağı döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir topluluk olup modern illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni altüst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır. Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirlerdir.

İşte o paylaşım...

aleyna tılkı ılumınatı sımgesı paylastı

 

Yorumlar