Ali Sunal Türk Filmleri Haftası ödül töreninde izlediği slayt göz yaşlarına boğuldu!

Ünlü yönetmen oyuncu Ali Sunal Türk Filmleri Haftası ödül töreninde 2018 yılında hayatını kaybeden ünlü isimler için hazırlanan slaytı izlerken ağladı!

Ali Sunal Türk Filmleri Haftası ödül töreninde izlediği slayt göz yaşlarına boğuldu!

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü isimlere özel hazırlanan slayt ünlü yönetmen oyuncu Ali Sunal'ı göz yaşlarına boğdu! Bodrum'da 9. düzenlenen Türk Filmleri Haftası ödül törenine özel geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü isimlere özel slayt hazırlandı. Ödül haftasına bir çok ünlü isim katıldı Ali Sunal'da ünlü isimlerden biriydi. Ancak 2018 yılında hayatını kaybeden ünlü isimlere özel hazırlanan slaytlar karşısında göz yaşlarına hakim olamadı.

Bodrum'da düzenlenen Türk Filmleri Haftası ödül töreninde Ali Sunal yakın bir tarihte vizyona girecek olan ''Hareket Sekiz'' filmi salondaki izleyenlere tanıtıldı. Filmi salondakilere tanıtan Ali Sunal, Gürgen Öz, Onur Atilla, Hakan Bilgin ve filmin yapımcısı olan Levent Cengiz filmin bazı kesitlerini tanıtarak basına açıklama yaptı. 

Göz Yaşları Sel Oldu!

Ünlü yönetmen ve oyuncu Ali Sunal Kültür ve Turizm Bakanlığı ile sinema Salonu Yatırımcıları Derneği (SİSAY) tarafından 9'uncusu düzenlenen Türk Filmleri haftası "CineBodrum" etkinliğine Bodrum iskelede düzenlenen SİSAY emek ödülleri gecesine katıldı. Ancak 2018 yılında hayatını kaybeden ünlülere özel yapılan slayt izlenmeye başlayınca Ali Sunal göz yaşlarına hakim olamadı slaytın başından sonuna kadar ağladı.

Yorumlar