Alişan Filipinli dadı için kesenin ağzını açtı aylık ödeyeceği tutar dudak uçuklattı!

Alişan Şubat ayında dünyaya gelen oğlu Burak için kesenin ağzını açtı. Yorgun düşen eşi Buse Varol'a dayanamayan Alişan Filipinli dadıya 5.500 TL ödeyecek!

Alişan Filipinli dadı için kesenin ağzını açtı aylık ödeyeceği tutar dudak uçuklattı!

Şarkıcı Alişan Şubat ayında doğan bebeği için kesenin ağzını açtı! Bebek doğduktan sonra Burak bebeğe bakmak için yardımcı tutmak istemediklerini söyleyen Alişan ve eşi Buse Varol dadı tutmaya karar verdi. Bebeğin yoğun temposuna eşi Buse Varol dayanamayınca Filipinli dadı tutma kararı aldılar. Bebekleri daha kaliteli vakit geçirebilmek için dadı tutan çift aylık 5.500 TL ödeyecek.

FİLİPİNLİ DADI TUTTU!

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi Buse Varol uykusuz gecelere dayanamayınca Burak bebeğe dadı tutma kararı aldılar. Oğulları Burak için Filipinli dadı tuyan Alişan aylık dadıya ödeyeceği tutar ise dudak uçuklattı. Filipinli dadının aylık kazancı 5.500 TL olacağı öğrenildi.

BURAK BEBEK İÇİN KESENİN AĞZINI AÇTI!

Günaydın'nın haberine göre şarkıcı Alişan bebeği için kesenin ağzını açtı! İlk zamanlarda bebeklerine kendilerinin bakacağını söyleyen Alişan ve eşi Buse Varol doğum sonrası uykusuz gecelere yenik düşerek yardımcı dadı tutma kararı aldı. Filiinli bir dadı bulan çift aylık 5.500 TL ödeme yapacakları ortaya çıktı. Baba olmanıın mutluluğunu yaşayan Alişan, "Bazen Buse yorgunluktan hitap düşüyor. O zaman geceleri uyanık Burak'a ben bakıyorum. Altını temizleyip, bezini değiştiriyorum" açıklamasında bulundu.

alişan oğlu burak için kesenin ağzını açtı

 

Yorumlar