Arda Kural son haliyle sevenlerini üzdü metrobüste fotoğrafını çektiler!

Arda Kural'ın son hali sevenlerini üzdü! Hatalığı yeniden tekrarlayan Arda Kural son olarak metrobüste görüldü.

Arda Kural son haliyle sevenlerini üzdü metrobüste fotoğrafını çektiler!

Hastalığının yeniden ortaya çıkan Arka Kural'ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını sektörde felaket tellalı olarak bilinen aynı zamanda ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay Arda Kural'ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını paylaşıp hastalığının tekrarladığını açıkladığı bir yazı yazdı.

Geçtiğimiz yıllarda Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırılarak tedavi görmüştü. Bir dönem tüm kızların hayallerini süsleyen Arda Kural'a 'Psikonevroz' teşhisi koyulmuştu. Ünlü oyuncu Arda Kural'ın hastalığı tekrarladı. Ünlü ses sanatçısı ve yazar Onur Akay Arda Kural'ın durumu hakkında bir yazı yazdı.

TELEFONUNU BİLE KULLANAMIYOR!

Ünlü oyuncunun metrobüste çekilmiş fotoğraflarını da yayınlayan Akay, "2008 yılında son filminden parasını alamayınca depresyona girmişti Arda Kural... Önceleri tedavi olmayı kabul etmemişti. 2012 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin K2 Servisi'ne yatırılmış ve Kural'a 'Psikonevroz' teşhisi konulmuştu. Arda, günde 3 ilaç kullanıyordu ve tekrar işi ile ilgili gelişmeler yaşayınca durumu iyiye gitmeye başlamış ve düzelmişti. Ancak projelerde yer bulamayan Arda'nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor." ifadelerini kullandı.

arda kuralın son hali sevenlerini üzdü

"YAPIMCILARA DA YAZIKLAR OLSUN"

Arda Kural için yapımcılara seslenen ünlü sanatçı Onur Akay, "Bir dönem yakışıklılığı ile genç kızların hayallerini süsleyen Arda Kural'a, Türkiye'de bir projede yer verecek yapımcı yok mu şimdi? Yapımcılara da yazıklar olsun! Arda, şizofren değil ve tedavi sonrası düzelebilecek bir hastalığı var. Ancak sevenlerinin ve yapımcıların onu yalnız bırakmaması ve sabırla destek olması gerekli!" dedi.

Yorumlar