Aslı Enver 19 yıl önceki fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu!

Ünlü oyuncu Aslı Enver, sosyal medya hesabından 19 yıl öncesine ait fotoğrafını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Aslı Enver 19 yıl önceki fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu!

Sevgilisi Murat Boz'la barışan Aslı Enver, sosyal medya hesabından 19 yıl öncesine ait fotoğrafını paylaştı. Enver, sosyal medya hesabından ''2000-2019...pilav günü'' notunu ekledi. Ünlü oyuncu Aslı Enver'in takipçileri paylaşıma sessiz kalmadı. Enver'in bir takipçisi, "Ne kadar güzel bir arkadaşlık." yorumunu yaparken bir başka takipçisi de, "Murat Boz ile de barıştın keyifler yerinde tabi." yorumunu yaptı.

MELİSA SÖZEN İLE OKUL ARKADAŞI ÇIKTI

Sevgilisi Murat Boz ile barışan Enver lise arkadaşlarıyla buluştu. Sosyal medya sayfalarından bu fotoğrafları paylaşan grup altına "2000-2019... Pilav günü" notunu ekledi. Oyuncu Aslı Enver ve meslektaşı Melisa Sözen'in aynı lisede okuduğu ortaya çıktı. 

"KEYİFLER YERİNDE TABİ"

Aslı Enver'in takipçileri de paylaşıma sessiz kalmadı. Enver'in bir takipçisi paylaşıma, "Ne kadar güzel bir arkadaşlık." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi, "Murat Boz ile de barıştın keyifler yerinde tabi." yorumunu yaptı.

aslı enver'in 19 yıl oncekı fotografında dıkkat ceken detay!

Yorumlar