Ata Demirer Çağatay Odabaş imzalı tabloya 150 bin TL ödedi

Ata Demirer sanat aşkı için kesenin ağzını açtı! Ünlü komedyen Çağatay Odabaş imzalı tablo için 150 bin TL ödeme yaptı.

Ata Demirer Çağatay Odabaş imzalı tabloya 150 bin TL ödedi

Ünlü komedyen Ata Demirer sanat aşkı için kesenin ağzını açtı! Tablo koleksiyonu olan Ata Demirer koleksiyonunu büyütüyor! Çağatay Odabaş imzalı tabloya 150 bin TL ödeme yapan ünlü komedyen 1991 yapımı 'Mediterrano' (Akdeniz) filminden esinlendiği filmin başrolündeki Vanna Barba'nın yer aldığı noktalardan oluşan bir tablo için ünlü sanatçının kapısını çaldı.

150 BİN TL ÖDEDİ!

Ata Demir'in tablolara ne kadar değer verdiğini biliyoruz. Daha öncede haberlere konu olan Ata Demirer'in tablolara özel bir ilgisi olduğunu ve sanat için para harcamaktan çekinmeyen sanatçılardan biri! Geçtiğimiz günlerde 1991 yapımı olan yapımı 'Mediterrano' (Akdeniz) filminden esinlenerek filmin başrol oyuncusu olan Vanna Barba'nın yer aldığı ve noktalardan oluşan bir tablo için Ressam Çağatay Odabaş'ın kapısını çaldı. Tablonun değeri 150 bin TL değerinde olduğu biliniyor.

Ünlü ressam Çağatay Odabaş Vanna Barba'nın noktalardan oluşan tablosunu geçitiğimiz gün ünlü komedyen Ata Demirer'e teslim etti. Ata Demirer, ''Unutulmaz 'Mediterraneo' filmini ve Vanna Barba'yı bana getiren sevgili Çağatay Odabaş'a teşekkürler az kalır'' dedi.

 ata demirer sanat aşkı için 150 bin tl ödeme yaptı

Yorumlar