Bahar Candan'ın gerçek kürk olduğu iddia edilen paylaşımlarına tepki yağdı!

Katıldığı moda programıyla adını duyuran Bahar Candan'ın üzerinde gerçek kürk olduğu iddia edilen fotoğraflarına takipçilerinden tepki yağdı.

Bahar Candan'ın gerçek kürk olduğu iddia edilen paylaşımlarına tepki yağdı!

Katıldığı moda programıyla adını duyuran Bahar Candan, paylaşımlarıyla olay olmaya devam ediyor. Her paylaşımı ile dikkatleri üzerine çeken Candan, son paylaşımı ile takipçilerini çileden çıkarttı. Candan, dün Instagram hesabından omuzlarında gerçek olduğu iddia edilen kürkle fotoğraf paylaşınca yer yerinden oynadı. Candan'ın fotoğrafına kısa sürede binlerce 'katil' yorumları geldi.

ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU 

Birkaç sene önce katıldığı moda programıyla adını duyuran Bahar Candan, değişik dansları ve paylaşımlarıyla olay olmaya devam ediyor. Son olarak omuzlarında gerçek olduğu iddia edilen bir kürk giyen Candan, tepkilerin odağı oldu.Candan'ın bu paylaşımına hayvanseverler tepki gösterdi. Önceki gün kürkçüye giderek alışveriş yapan Candan, bu anları sosyal medya hesabından "Çeşme'ye gitmeden kürkçüme gelir kürkümü alırım. Ablam görmesin. İhtişamlı kalmak" notuyla paylaştı. Candan'ın tepki çeken kürk paylaşımlarına 'katil' yorumları yapıldı.

Bahar Candan'ın gerçek kürk olduğu iddia edilen paylaşımlarına tepki yağdı!1İşte o tepkilerden bazıları... 

Bahar Candan'ın gerçek kürk olduğu iddia edilen paylaşımlarına tepki yağdı!2

Yorumlar