Ünlü oyuncu İrem Sak'ın ayna karşısında çektirdiği sütyensiz fotoğrafı olay oldu!

Fox TV'de yayınlanan Bir Aile Hikayesi' dizisinde oyunculuğu ile gönüllerde taht kuran İrem Sak, ayna karşısında sütyensiz pozu ile sosyal medyada olay oldu.

Ünlü oyuncu İrem Sak'ın ayna karşısında çektirdiği sütyensiz fotoğrafı olay oldu!

Fox TV'de yayınlanan Bir Aile Hikayesi'nde başarılı oyunculuğu ile gönüllerde taht kuran ünlü oyuncu İrem Sak, dizisinin final yapmasının ardından soluğu tatilde aldı. Tüm yorgunluğunu Alaçatı'da denizin ve güneşin tadını çıkararak atan Sak, fotoğraf çekmeyi de ihmal etmiyor. Sık sık tatil pozlarını takipçileri ile paylaşan Sak'ın son fotoğrafı olay oldu. Ünlü oyuncunun  ayna karşına geçip çektiği fotoğrafta sütyensiz olması dikkatlerden kaçmadı. İrem Sak'ın son gönderisine de ünlü isimlerde dahil olmak üzere pek çok beğeni yağdı. 

 ÜNLÜ İSİMLERDEN DE BEĞENİ YAĞDI

Güzel oyuncu ayna karşısında çektiği fotoğrafını Instagram'dan paylaştı. Sak'ın paylaşımına ünlü isimler de yorum yaptı. Danla Biliç, "Bende neden böyle durmamıştı acaba..." yorumu yaparken, Simge Sağın da övgüler dizerek, "Bebeksin bebek. Çok güzel olmus kırmızılar üstünde" diye yazdı. Ünlü senarist ve oyuncu Gülse Birsel ise fotoğrafa "İrem hanım kalıcı oje mi normal mi, ve normal ojeyse lütfen marka, numara öğrenebilir miyim? Fotoda çok dikkatimi çekti. Tşk." yorumunda bulundu.

İşte o paylaşım... 

irem Sak'ın ayna karşısında çektiği sütyensiz fotoğrafı olay oldu!.

Yorumlar