Bakirelik açıklamasıyla çok konuşulan Serel Yereli gözyaşlarına boğuldu!

Oyunculuğa ara verip müzik kariyerine odaklanan Serel Yereli, gözyaşlarına boğulduğu anları sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaştı!

Bakirelik açıklamasıyla çok konuşulan Serel Yereli gözyaşlarına boğuldu!

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Serel Yereli, geçtiğimiz günlerde takipçilerinin 2018 yılı ile ilgili sorularını yanıtlamıştı.Yereli'nin verdiği cevaplar sosyal medyayı sallamıştı. Özellikle bir takipçisinin 'bakire misin?' sorusuna verdiği cevap sosyal medyada olay olmuştu. Yereli, takipçisine,  "Evet desem inancak mısın sadece soruyorum." ifadelerini kullanarak cevap vermişti. Dün akşam ise Serel Yereli, Instagram hesabı üzerinden ağladığı anları paylaşarak sevenlerini üzdü.  Yereli paylaşımına, "Sosyal medyada sadece yalandan mutluluğun paylaşılmasına karşıyım hepimizin sorunları var." notunu ekledi.Serel Yereli, daha sonra yine sosyal medya hesabından takipçilerine iyi olduğunun mesajını verdi. Serel Yereli yaptığı açıklamada, "Benim canım güzel arkadaşlarım hayat be hepimiz ağlayıp gülüyoruz." ifadelerini kullandı.

''SADECE YALANDAN MUTLULUĞUN PAYLAŞILMASINA KARŞIYIM''

Instagram hesabının hikaye bölümünden ağladığı anları takipçileriyle paylaşan Serel Yereli çok konuşuldu. Yereli paylaşımına, "Sosyal medyada sadece yalandan mutluluğun paylaşılmasına karşıyım hepimizin sorunları var."notunu ekledi.

"HAYAT BE HEPİMİZ AĞLAYIP GÜLÜYORUZ"

Serel Yereli, daha sonra yine sosyal medya hesabından takipçilerine iyi olduğunun mesajını verdi. Serel Yereli yaptığı açıklamada, "Benim canım güzel arkadaşlarım hayat be hepimiz ağlayıp gülüyoruz." ifadelerini kullandı.

BAKİRELİK SORUSUNA CEVAP VERMİŞTİ

Takipçisinin bakirelik sorununa da cevap veren Serel Yereli, "Evet desem inancak mısın sadece soruyorum." ifadelerini kullanmıştı.

bekaret açıklamasıyla çok konuşulan serel yereli gözyaşlarına boğuldu

Yorumlar