Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen Deniz Çakır'ın menajerinden açıklama!

Bir kafede 6 başörtülü kadına hakaret ettiği iddia edilen Deniz Çakır'ın menajerinden açıklama geldi.

Başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilen Deniz Çakır'ın menajerinden açıklama!

Geçtiğimiz gün oyuncu Deniz Çakır'ın, gittiği bir kafede yan masada oturan başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edilmişti.Çakır'ın menajerinden açıklama geldi. Menajer Seda Sertbaş, Deniz Çakır'ın sette olduğunu, basına servis edilen fotoğrafların ise arşiv olduğunu belirtti.

"BURASI ARABİSTAN MI?"

Oyuncu Deniz Çakır, gittiği bir kafede yan masada oturan başörtülü kadınlara hakaret ettiği iddia edildi. Çakır, yan masasında buluna 6 başörtülü kadına dönüp, "Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!" diyerek sözlü tacizde bulundu ve ardından kadınların fotoğrafını çekmeye çalıştığı söylendi.

"DİZİLERİNİZLE GURUR DUYUN"

Çakır'ın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ise eleştiri oklarının hedefi oldu. Bir dizide eli silahlı rolünü unutan Çakır, "Televizyonlarda silahın özendirildiği dizilerinizle gurur duyun!" paylaşımını yaptı.

''GURUR DUYUN GENÇ BİR AKADEMİSYEN ÖLDÜRÜLDÜ''

Genç akademisyenin ölümü hakkında paylaşım yapan Çakır, şu ifadeleri kullandı: "Oluk oluk kan akıtacağız diyenlerin alkışlandığı, politikalarınızla her şeyin yasaklandığı televizyonlarda silahın özendirildiği dizilerinizle gurur duyun! Genç bir kadın öldürüldü… Elini kolunu sallaya sallaya üniversitelere silah sokabiliyor… Gurur duyun, genç bir akademisyen öldürüldü… Bir üniversitede!"

 

 

Yorumlar