Behzat Ç. yeni sezon oyuncularında kimler var ilk fragman yayınlandı!

İzleyenlerin büyük bir merakla beklediği sevilen dizi Behzat Ç. yeni sezonunda tanıtım fragmanını yayınladı. 2019 oyuncu kadrosunu açıkladı!

2010 2013 yılları arasında büyük bir kitleye hitap etmeyi başaran ekranların sevilen dizisi Behzat Ç. yeniden izleyenlerin karşısına çıkmak için gün sayıyor. 2019 yeni oyuncu kadrosunu açıklayan Behzat Ç.'de bu sezon efsane dizide ana oyuncu kadronun büyük bir kısmı yer alıyor. Dizinin yeni sezon tanıtım fragmanının yanınlanmasıyla Behzat Ç.'de hangi oyuncular var, Behzat Ç. ne zaman başlayacak? sorularına cevap geldi.

BEHZAT Ç. TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI!

BluTV'de ekranlara yeniden dönen bir döneme damga vuran Behzat Ç. dizisi sevenleriyle yeniden buluşmak için geri sayıma başladı. Ekranlara yeniden dönmeye hazırlanan Behzat Ç.'nin tanıtım fragmanı yayınlandı. Dizinin hayranlarının yeni sezon Behzat Ç.'de hangi oyuncuların yer alacağı merak konusu olmuşken beklenen kadro açıklandı.

 

BEHZAT Ç. OYUNCU KADROSU BELLİ OLDU!

Behzat Ç.'nin yeni sezon oyuncu kadrosu büyük bir merakla beklenirken ana kadronun önemli kısmınnı olduğu haberi geldi. Bu sene Behzat Ç.'de Hayalet'i oynayan İnanç Konukçu ve Akbaba'yı canlandıran Berkan Şal yine kadroda yer alacak. Nejat işler'i bir kez daha Ercüment Çözer rolünde göreceğiz. Güven Kıraç da dağlarda yılan yemesiyle hava atan diğer kötü karakter Memduh'u canlandırıyor. 

Behzat Ç'nin yeni sezon oyuncu kadrosunda rol alacak bir diğer önemli oyuncularda Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik olacak. Fragmanda gördüğümüz bir diğer önemli ayrıntı da Behzat amirin içini yiyen uğursuz kırmızı vosvos da izleyiciyi heyecanlandıran detaylar arasında yer alıyor.

Behzat Ç.'nin daha önceki senaristliğini üstlenen Ercan Mehmet Erdem serinin geri kalanında da üstleniyor. Büyük bir merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğuna Serdar Akar oturacak.

BEHZAT Ç.'NİN KONUSU NE OLACAK?

Fragmanda yer alan tanıtım filmine göre artık emekliye ayrılmış Behzat'ın peşini Ercüment Çözer bırakmıyor. Cinayet büroyu yeniden bri araya getirmeye çalışan Cüneyt ekibi yeniden bir araya getiren kilit isim olacak.

 

Yorumlar