Belçim Belgin eski eşi Yılmaz Erdoğan'ın fotoğrafına yorum yaparak şaşırttı!

Belçim Bilgin geçen sene boşandığı eşi Yılmaz Erdoğan'ın fotoğrafına kalpli öpücük emojisiyle yorum yaparak herkesi şaşırttı.

Belçim Belgin eski eşi Yılmaz Erdoğan'ın fotoğrafına yorum yaparak şaşırttı!

Oyuncu ve yönetmen Yılmaz Erdoğan, 12 yıllık eşi Belçim Bilgin'den tek celsede ayrılmıştı. Evliliklerinin saygı ve sevgi dolu bir şekilde sonlandırdıklarını dile getiren ikiliden Belçim Bilgin'den şaşırtan bir hamle geldi. Yılmaz Erdoğan'ın sosyal medyada paylaştığı fotoğrafına kalpli emoji koyan Bilgin, bu hareketiyle kafaları karıştırdı. Belçim Bilgin'in bu hareketi  acaba yeniden barışacaklar mı? sorusunun gündem olmasına neden oldu. 

''HABER DOĞRU DA ADLİYE YANLIŞ'' DEMİŞTİ 

Yeniköy'deki bir balıkçı çıkışı görüntülenen Yılmaz Erdoğan, muhabirlerin "Belçim Hanım'la Çağlayan Adliyesi'nde boşandığınız doğru mu?'' sorusuna ''Haber doğru da adliye yanlış'' karşılığını vermiş ve ardından da "Sevgi ve saygı dolu bir şekilde bitti. Adliyeye el ele girdik, kol kola çıktık" açıklamasını yapmıştı.

BELÇİM BİLGİN'E  20 BİN TL NAFAKA VERMİŞTİ 

Rodin Nazım adında bir oğulları olan çiftten Yılmaz Erdoğan boşanma protokolüne göre Belçim Bilgin'e ayda 20 bin TL nafakanın yanı sıra İstanbul'daki ev ile Bodrum'daki yazlığı vermişti.

BELÇİM'DEN ESKİ EŞİNE KALPLİ GÖNDERME

Evliliklerini tek celsede bitiren ikiliden Belçim Bilgin'in son hamlesi şaşırttı. Eski eşi Yılmaz Erdoğan'ın sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafına kalpli emoji koyan Belçim'in bu hareketine beğeni yağdı. 

 

 

Yorumlar