Kerimcan Durmaz mastürbasyon videosu skandalı sonrası ifade verdi!

Uçakta mastürbasyon yaparken çektiği videoyu yanlışlıkla sosyal medya hesabından paylaşan Kerimcan Durmaz'ın ifadesi ortaya çıktı.

Kerimcan Durmaz mastürbasyon videosu skandalı sonrası ifade verdi!

Geçtiğimiz Nisan ayında bir uçağın tuvaletinde yayınladığı mastürbasyon videosu sonrası magazin gündemine bomba gibi düşen Kerimcan Durmaz, birçok kişi tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Bunun yanı sıra birçok kişi de kendisinden şikayetçi olmuş, savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Durmaz, suç duyurularını dikkate alan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından çocuğun cinsel İstismarı, cinsel taciz, genel ahlaka karşı hayasızca hareketler ve genel ahlaka karşı müstehcenlik suçlarından açılan soruşturma kapsamında ifadeye çağrıldı. Ahlak Büro Amirliği'ne çağırılan Durmaz'ın ifadesi de ortaya çıktı. Durmaz, ''Hatamı fark edip hemen sildim, ama geç kalmıştım'' dedi. 

SUÇLAMALAR ARASINDA ÇOCUĞUN CİNSEL İSTİSMARI DA VAR

Suç duyurularını dikkate alan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Kerimcan Durmaz hakkında Çocuğun Cinsel İstismarı, Cinsel Taciz, Genel Ahlaka Karşı Hayasızca Hareketler ve Genel Ahlaka Karşı Müstehcenlik suçlarından soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Durmaz, İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'ne ifadeye çağrıldı.

''DURUMUN FARKINA VARMADIM''

Ahlak Büro Amirliği'nde ifade veren Durmaz, "Ben yurtdışındaydım. O görüntüler sosyal medya hesabımdan bir arkadaşıma atacaktım. Yanlışlıkla sosyal medya hesabımdan hikaye olarak paylaştım. Uçakta telefonu kapatmak zorunda kaldığım için durumun farkında varamadım. Uçaktan indikten sonra gelen mesajlar üzerine hatamı fark edip sildim. Ama geç kalmıştım" dedi.

 

 

 

 

 

Yorumlar