Bengü doğurdu mu? Eşi Selim Selimoğlu özel hayatına dair açıklama yaptı!

8 aylık hamile olan şarkıcı Bengü eşi Selim Selimoğlu ve kızı hakkında ilginç açıklamalarda bulundu!

Bengü doğurdu mu? Eşi Selim Selimoğlu özel hayatına dair açıklama yaptı!

Ünlü şarkıcı Bengü eşi Selim Selimoğlu ile bir dergiye verdiği röportajla özel hayatı ve doğacak kızı hakkında açıklamalarda bulundu. Hamileliğinin 8. ayına giren Bengü'nün ne zaman nerede doğum yapacağı merak konusu oldu. Hamileliğine dair şarkıcı Bengü eşi Selim Selimoğlu ile ev hayatlarına dair ''Yalnız olmaktan hiç hoşlanmıyorum'' diyerek özel paylaşımlarda bulundu. Bengü ve eşi Selim Selimoğlu dillere destan düğünleri ve giydiği gelinlikler ile bir süre magazin gündeminde çok konuşulmuştu.

8 Aylık Hamile!

Hamileliğinin 8. ayına giren Bengü, kızını kucağına almak için sabırsızlandığını anlattı. Son dönemlerde bir çok ünlünün bebeğinin doğumuna yakın babyshower yapan anne adayları gibi yapmayacağını söylemişti. Şarkıcı Bengü'nün kızının adını Zeynep koyacağını söyledi.

Geçtiğimiz yaz ayında Selim Selimoğlu ile dillere destan bir düğün yapan Bengü ve eşi Selim Selimoğlu evliliği için, ''Yalnız olmaktan hiç ama hiç hoşlanmıyorum. Bu yüzden de akşamları Selim’in eve gelişini dört gözle bekliyorum. Ayrıca çok sevdiğim için de çok kıskanıyorum. Yatağa asla küs girmiyoruz” dedi.

bengü ne zaman evlenecek

Yorumlar