Kerimcan Durmaz hapis yatacak mı? 2 yıl hapsi isteniyor!

Uçağın tuvaletinde mastürbasyon videosunu yanlışlıkla sosyal medya hesabında paylaşan Kerimcan Durmaz 2 yıl hapis cezası davası açıldı!

Kerimcan Durmaz hapis yatacak mı? 2 yıl hapsi isteniyor!

Uçak seyahati yolcuğu esnasında mastürbasyon videosunu yanlışlıkla Instagram hesabında paylaşan Kerimcan Durmaz'a mahkemeden kötü haber geldi! Ünlü sosyal medya fenomeni DJ Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardında 6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava süreci başlatıldı. Cinsel içerikli videosu ile günlerce konuşulan Kerimcan Durmaz bir çok ünlü yakın arkadaşı ile mastürbasyon videosu yüzünden dostuk bağını koparmıştı!

Uçakta Mastürbasyon Videosu Paylaşan Kerimcan'a Kötü Haber!

6 aydan 2 yıla kadar hapis cezası itemiyle dava açılan Kerimcan Durmaz'ın hapis cezası alıp almayacağı merak konusu oldu. Uçakta çektiği cinsel içerikli videoyu arkadaşlarına atarken yanlışlıkla sosyal medya hesabında paylaşan Durmaz bir çok ünlüde tepki almıştı. Mastürbasyon videosunun ardından Demet Akalın gibi ünlü isimlerle arasına dağlar giren Kerimcan Durmaz 4 Aralık saat 14.00'da davasının görüleceği öğlenildi.

 Polis Zoruyla Getirilecek!

Kerimcan Durmaz'ın ikinci kez gelmediği taktirde polis zoru ile getirileceği bildirildi. 4 Aralık'ta tüm gözlerin Durmaz'a çevirileceği ve son durum büyük bir heyecanla bekleniyor.

 

 

 

Yorumlar