Şeyma Subaşı çıkardığı kitaptan 700 bin TL kazandı 2. baskısı çıkıyor!

Şeyma Subaşı çıkardığı Sadece Şeyma kitabından ne kadar kazandığı ortaya çıktı 40 bin tane satılan kitabın 2. baskısı da çıkıyor!

Şeyma Subaşı çıkardığı kitaptan 700 bin TL kazandı 2. baskısı çıkıyor!

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan kısa bir süre sonra Guido Senia ile yeni bir aşka yelken açan Şeyma Subaşı bir süre önce çıkardığı 'Sadece Şeyma' adlı kitabı 40 bin sattı! Kitabın 2. baskısı çıkmaya hazırlanırken Şeyma Subaşı'nın çıkardığı kitaptan ne kadar kazandığı ortaya çıktı. Sosyal medyada Şeyma Subaşı'nın çıkardığı kitaptan kazandığı para dudak uçuklattı! 700 bin TL 'Sadece Şeyma' adlı kitabından kazanan Şeyma Subaşı'nın kazandı olay oldu!

700 Bin TL Kazandı!

Sadece Şeyma Adlı kitabından 700 bin TL kazandığı ortaya çıktı! Acun Ilıcalı'dan geçtiğimiz yıl tek celsede anlaşmalı olarak boşanan Şeyma Subaşı bir süre önce kendi hayatından kesitler anlatan 'Sadece Şeyma' adlı kitabını bastırdı. Sadece 2 haftada 40 bin satan kitabın ikinci baskısıda çıkmaya hazırlanıyor.

İtalyan Sevgilisiyle Beraber!

Geçtiğimiz hafta 29 yaşına basan Şeyma Subaşı İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile baş başa tatile çıkan Subaşı sosyal medya hesabından paylaşım yapmaya hız kesmeden devam ediyor. Kısa bir süre önce raflarda Şeyma Subaşı'nın kitabı raflarda almasına rağmen kısa sürede geniş bir kitleye ulaşan kitabından kazandığı tutar sosyal medyada olay oldu!

 

 

Yorumlar