Bergüzar Korel makyajsız fotoğrafını paylaşıp isyan etti ben hep makyajsızım!

Bergüzar Korel makyajsız fotoğrafını paylaştı. Akıma uydu diyenlere isyan eden oyuncu ''Ben hep makyajsızım'' diyerek çıkan haberlerle ilgili açıklama yaptı!

Bergüzar Korel makyajsız fotoğrafını paylaşıp isyan etti ben hep makyajsızım!

Kendisi gibi oyuncu olan meslektaşı Halit Ergenç'le uzun süredir mutlu evliliklerine devam eden ve herkes tarafından örnek gösterilen ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından makyajsız fotoğrafını paylaştı. Akıma uydu diyen takipçilerine isyan eden Bergüzar Korel, hakkında çıkan haberlerle ilgili ''Ben hep makyajsızım'' dedi ve açıklama yaptı. 

"BEN ZATEN HEP MAKYAJSIZIM"

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel sosyal medyadan makyajsız fotoğrafını paylaşamasının ardından hakkında çıkan haberlere isyan etti. Korel, "Ben zaten hep makyajsızım" diyen Korel, "Ne akımı yahu? Koca diziyi makyajsız oynamışım iki sezon. Bir fotoğraf paylaşmışım çok mu? Bir de şey; ben zaten hep makyajsızım" ifadelerini kullandı.

bergüzar korel makyajsız fotoğraf!

"BİR ANDA NEREDEN ÇIKTINIZ?"

Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde Etiler'de trafikte objektiflere yakalanmıştı.Özel şoförlü aracının içerisinde arka koltukta oturan oyuncu, art arda patlayan flaşlar karşısında şaşkınlık yaşamıştı. Korel, “Nereden çıktınız bir anda? Şaşırdım. Yorgunum, evime gidiyorum” diyerek evinin yolunu tutmuştu. Etiler'de trafikte görüntülenen Bergüzar Korel'in o günde makyajsız olması dikkatleri üzerine çekmişti. 

bergüzar makyajsız!.

Yorumlar