Beren Saat yeni dizisi Atiye setinden fotoğraflar paylaştı!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları iddia edilen Beren Saat, çekimleri Adıyaman'da yapılan yeni dizisi Atiye'nin setinden fotoğraflar paylaştı!

Beren Saat yeni dizisi Atiye setinden fotoğraflar paylaştı!

Uzun süredir Kenan Doğulu ile boşanacakları konuşulan Beren Saat, geçtiğimiz günlerde eşi Kenan Doğulu'nunudoğum gününü sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğrafla kutlamıştı. Saat'in doğum günü mesajında ihanet iması göze çarpmıştı. Bu paylaşım sonrası herkesin merak ettiği sorular arasında Kenan Doğulu Beran Saat'i aldattı mı? sorusu vardı. Gerçek çok geçmeden su yüzüne çıkmıştı. 2. Sayfa'nın haberine göre Kenan Doğulu, konser verdiği bir gecenin çıkışında evine gitmek yerine, Zincirlikuyu'da ki bir otele gitmiş ve bunu öğrenen Beren Saat sinir krizi geçirmişti. Konuyla ilgili henüz iki taraftan da bir açıklama gelmezken Beren Saat yeni dizisiyle ilgili bir paylaşımda bulundu. Saat, yeni dizisi Atiye'nin setinden fotoğraflar paylaştı. 

''İHANET İMASI GÖZE ÇARPMIŞTI''

Ünlü oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz günlerde Instagram'dan eşi Kenan Doğulu'nun doğum gününü kutlamıştı. Saat'in "Güvenmek, bağlanmak, bağışlamak, vazgeçmek bütün bu ağır duygusal süreci hiç merak eden yok" notunda ihanet iması göze çarpmıştı. İkili konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmazken Beren Saat'ten yeni dizisi Atiye ile ilgili bir paylaşım geldi. 

YENİ DİZİSİ ATİYE'NİN SETİNDEN FOTOĞRAFLAR PAYLAŞTI! 

Ünlü oyuncu hakkında çıkan bu iddialara karşı sessizliğini korurken şu sıralar Netfilix'te yayınlanacak olan yeni dizisine konsanstre olmuş durumda. Yeni dizisinin birinci sezonunun bittiğine dair paylaşımlarda bulunan Beren Saat, Adıyaman'daki dizi setinten fotoğraf kareleri paylaştı. 

beren saat yeni dizisi atiye'nin setinden fotoğraflar paylaştı!.

beren saat yeni dizisi atiye'nin setinden paylaşımlar yaptı!. 90

 

 

Yorumlar